Wyszukiwałeś:

dk X

7 X

. Znaleziono 268 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dk 7

Spróbuj też wyszukać: D 7 trasa 7 S 7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 268 wszystkich):

Wątek na forum: Plany na kolejny odcinek S-7

To są chore pomysły, tam trzeba wybudować nową drogę (autostradę) ze względu na ukształtowanie terenu DK 7 nie da sie przerobić na S 7. Oczywiście obwodnice tych trzech miejscowości w standarcie GP to już dawno należało wybudować. ~MtM

 

Siedmiu na siódemkę Kraków-Myślenice

GDDKiA poinformowała o otwarciu ofert w przetargu na przebudowę drogi krajowejnr 7 Kraków – Chyże na odcinku Kraków – Myślenicewraz z poprawą odwodnienia w granicach istniejącego pasa drogowego. Pracemiałyby potrwać 2 lata.

 

Modernizacja Zakopianki Kraków - Myślenice

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała kontrakt naroboty budowlane w ramach przebudowy drogi krajowej Nr 7 Kraków-Chyżnena odcinku Kraków-Myślenice wraz z poprawą odwodnienia w granicachistniejącego pasa drogowego. Prace na blisko 30 kilometrowym odcinku wyniosą231,72 mln złotych.

 

Modernizacja drogi krajowej Nr 7 Rabka - Chyżne

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę namodernizację drogi krajowej Nr 7 na blisko 35-kilometrowym odcinku Rabka -Chyżne wraz z poprawą odwodnienia i przebudową istniejących obiektówmostowych. Wartość kontraktu to 212.758.264,74 złotych brutto.

 

Kolejne prace na DK 7

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowie,poinformowała o rozpoczęciu modernizacji drogi krajowej nr 7 na odcinku odługości 1,3 km w Książu Wielkim.

 

Przebudowany odcinek DK 7

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała ozakończeniu prac budowlanych, związanych z przebudową 14 km odcinka drogikrajowej nr 7 Jazowa – Elbląg. Współfinansowana ześrodków unijnych inwestycja ma udrożnić ruch tranzytowy i poprawićbezpieczeństwo.

 

Będzie lepiej na DK 7 Żukowo – Gdańsk

Kosztem 21, 7 mln zł zostanie wyremontowana krajowa siódemka na odcinkuŻukowo – Gdańsk. Prace wykona Skanska.

 

Objazd DK 7 przy Baranowskiej Górze

Od poniedziałku 6 lipca planowana jest zmiana organizacji ruchu na odcinkuSkarżysko – Występa drogi ekspresowej nr 7 w okolicy BaranowskiejGóry. W godzinach popołudniowych planowane jest zamknięciekilkusetmetrowego odcinka drogi nr 7. Objazd skierowany zostanie na specjalniewybudowaną tymczasową drogę po wschodniej stronie„siódemki”.

 

Stara DK 7 traci status drogi krajowej

Z chwilą zakończenia prac budowlanych na drodze ekspresowej S7 PołudniowejObwodnicy Gdańska dotychczasowa droga krajowa nr 7 na terenie gmin PruszczGdański (wiejska) i Cedry Wielkie z mocy ustawy zostaje przekwalifikowana nadrogę gminną.

 

Zamknieta jezdnia na DK 7 w Głogoczowie

Od wtorku 27 listopada zamknięta będzie jezdnia pod wiaduktem w Głogoczowie,na dk 7, w kierunku Myślenic (woj. małopolskie). Ruch skierowany zostanie nałącznice węzła.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dk 7".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018