Wyszukiwałeś:

dlugi X

dystans X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dlugi dystans

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Długi dystans: Skoda Octavia Combi RS

Po raz pierwszy w historii na nasz redakcyjny parking zajechało auto,które pozostanie na nim dłużej niż standardowy tydzień. Rozpoczynamypierwszy w dziejach mojeauto.pl test długodystansowy, którego bohateremjest najbardziej popularny model ostatnich czasów na polskim rynku, czyliSkoda Octavia, w dość nietypowej wersji Combi RS.

 

Wątek na forum: Długi dystans: Skoda Octavia Combi RS

170 koni co to za RS? jeszcze wersja benzynowa RS z 200 KM cos tam może i daje radę ~wiki

 

Długi dystans: Kradzież lusterek

Ledwie rozpoczęliśmy nasz test długodystansowy, a już zdarzyła sięprzygoda. Podczas nocnego odpoczynku testowej Octavii, komuś bardzo spodobałysię lusterka.

 

Długi dystans: Skoda Octavia Combi RS: TDI vs. TFSI, a spalanie

Tym razem na warsztat w testowanej przez nas Skodzie Octavii RS Combi bierzemywskaźniki spalania oraz rzeczywiste zużycie oleju napędowego. Przekonamy sięczy diesel w tym modelu potrafi być rzeczywiście tani i jak to się ma doopcji benzynowej.

 

Wątek na forum: Długi dystans: Skoda Octavia Combi RS: TDI vs. TFSI, a spalanie

Oktawia za przeszło 100 kzł i oszczędzanie? Chyba kogoś powaliło. ~Greg12

 

Długi dystans: Chevrolet Orlando

Jeszcze niedawno żegnaliśmy pierwszy w historii mojeauto.pl długodystansowysamochód, którym była Skoda Octavia Combi RS, a już przyszedłczas na kolejnego kandydata, tym razem trochę z innej beczki. Na redakcyjnymparkingu przez najbliższe trzy miesiące będzie gościł Chevrolet Orlando.

 

Przygotuj się na długi weekend

Jak co roku tysiące kierowców wyruszą w podróż z okazji dniaWszystkich Świętych. Na drodze spodziewać się można wielu utrudnień– zmian organizacji ruchu, korków czy niesprzyjającychwarunków atmosferycznych. Poważnym zagrożeniem są nietrzeźwikierowcy.

 
 

Długi dystans: Chevrolet Orlando: Z myślą o rodzinie

Choć w naszym kraju dominują rodziny w układzie 2+1, maksymalnie 2+2, tojednak nie brak i takich, w których mamy większą liczbęczłonków. W tego typu przypadkach typowe auta, cztero-, bądźpięciomiejscowe nie zdają egzaminu, a ojcowie zaczynają się rozglądać zaczymś przestronniejszym. I tu przed swoją szansą stają siedmiomiejscoweminivany, które coraz częściej można spotkać w ofercieproducentów.

 

Długi dystans: Prius trafił na serwis

Testowana przez nas Toyota Prius nie ma lekkiego życia. Kilkanaście tysięcykilometrów po polskich drogach musiały w końcu zakończyć się wizytą w Autoryzowanej Stacji Obsługi. Sprawdźcie co się stało i ile kosztowało.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dlugi dystans".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019