Wyszukiwałeś:

dlugi X

weekend X

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dlugi weekend

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Brawura i alkohol - długi weekend na drogach

Podczas pięciu dni weekendu (środa-niedziela) w całym kraju doszło do 612wypadków drogowych, w których zginęło 65 osób, a 801zostało rannych. Sprawdziły się przewidywania policjantów –więcej nietrzeźwych wsiadło do aut. To rekordowa liczba kierujących poalkoholu – 2683.

 

Weekendowy bilans: 2.335 pijanych kierowców

Za nami długi weekend, tak więc przyszedł czas na policyjne podsumowania.

 

Bezpiecznie w długi weekend

Kolejny wydłużony weekend w związku ze świętem Trzech Króli okazałsię stosunkowo bezpieczny na polskich drogach. W 224 wypadkach drogowychzginęło 18 osób, a 281 zostało rannych. Zatrzymano też ponad tysiącnietrzeźwych kierowców.

 

Czy czeka nas "czarny" długi weekend na drogach?

Choć ubiegłoroczny długi weekend majowy był stosunkowo bezpieczny, nadrogach zginęło "zaledwie" 37 osób, to jednak tegorocznestatystyki Świąt Wielkanocnych pokazują, że wcale ta pozytywna tendencja niemusi się utrzymać.

 

Długi weekend - więcej policj na drogach

Długi majowy weekend to jak co roku festiwal błędów kierowców.Aby zmniejszyć ryzyko na drogach w tych dniach przeprowadzane będą częstekontrole.

 

Przygotuj się na długi weekend

Jak co roku tysiące kierowców wyruszą w podróż z okazji dniaWszystkich Świętych. Na drodze spodziewać się można wielu utrudnień– zmian organizacji ruchu, korków czy niesprzyjającychwarunków atmosferycznych. Poważnym zagrożeniem są nietrzeźwikierowcy.

 

Przed nami kolejny długi weekend

Wielu z nas z pewnością znowu wyruszy w trasy. Na drogach pojawi się teżwięcej funkcjonariuszy, którzy będą sprawdzać stan technicznypojazdów, czy pasażerowie mają zapięte pasy, a także czy prowadzącyauta są trzeźwi. Jednak bezpieczeństwo na drogach w głównej mierzezależy od samych kierowców, dlatego apelujemy o rozwagę, a przedewszystkim, by nie siadać za kółkiem pod wpływem alkoholu.

 

Długi weekend - było bezpieczniej

Od środy do niedzieli na drogach zginęło 36 osób, a 557 zostałorannych. W tym czasie doszło do 428 wypadków, a policja zatrzymała 1837nietrzeźwych kierowców. Najczęstszymi przyczynami drogowych tragediibyły brawura, nadmierna prędkość oraz złe wykonywanie manewrówdrogowych.

 

Jak uniknąć mandatu w długi weekend

Rusza kolejny długi weekend, ostatni już taki podczas tegorocznych wakacji.Wielu z nas zapewne wyruszy na krótki wypoczynek, na drogach można sięwięc spodziewać zwiększonego ruchu. O czym powinni pamiętać kierowcy, abyuniknąć mandatu?

 

I znowu długi weekend

Jutro zaczyna się kolejny długi weekend, a wraz z nim zwiększy się ruch napolskich drogach. A to niestety oznacza, że może być niebezpieczniej.Zachowajmy więc rozwagę, tym bardziej, że pojawi się również więcejpatroli policyjnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dlugi weekend".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021