Wyszukiwałeś:

doplaty

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: doplaty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Wątek na forum: Czy będą dopłaty do nowych aut?

Słynne 2 litry. To jeszcze jest duch czasów komuny. Polegało to mniej więcej na tym, że rządzący robili wszystko aby odróżniać się od "ludu", więc lud nie mógł mieć dóbr wysokiej jakości. Poza tym lud miał być po kontrolą i wszystko dostawać od władzy (czyli być na jej łasce i okazywać ...

 

Wątek na forum: Dopłaty są skuteczne

skoro to jest taki super dochodowy interes dla panstwa, to pewnie ten system doplat nie zniknie, a bedzie rozwijany ;) ~w

 

Czy będą dopłaty do nowych aut?

Spora grupa państw europejskich już stara się przeciwdziałać kryzysowi,wprowadzając różnego rodzaju zachęty do kupna nowych aut. U nas, jakna razie, przede wszystkim rozmawia się nad różnymi rozwiązaniami, akonkretów ciągle brak. Jest jednak światełko w tunelu i być może nawiosnę pakiet ustaw antykryzysowych wejdzie już w życie.

 

Dopłaty do aut korzystne dla motoryzacji

Z początkiem roku niektóre kraje UE uruchomiły systemy dopłat zazłomowanie starych i zakup nowych aut. Okazuje się, że dzięki temu w EuropieŚrodkowo-Wschodniej wzrost produkcji odnotowują m.in. Dacia i Skoda a w Polsce- Fiat Auto Poland i VW Poznań. Wzrost produkcji widzą równieżniektórzy dostawcy eksportując części i komponenty do europejskichfabryk produkujących auta miejskie.

 

Dopłaty do zakupu Jaguara i Land Rovera

Generalny importer samochodów marek Jaguar i Land Rover w Polscewprowadza od 21 marca br. programu bezpośrednich dopłat rejestracyjnych przyzakupie nowych samochodów obu tych marek.

 

Austriacy też już dostają dopłaty

Od wczoraj Austria dołączyła do państw, które wypłacają tzw.premię ekologiczną do zakupu nowego samochodu przy jednoczesnym zezłomowaniuswojego starego auta.

 

Brytyjczycy też dostaną dopłaty

Sukces, jakim cieszą się dopłaty do zakupu nowych aut w niektórycheuropejskich krajach, wraz ze słabymi wynikami sprzedaży na rodzimym rynkuzmusił władze brytyjskie do wprowadzenia i u siebie podobnych dopłat.Brytyjscy kierowcy mogą liczyć na dofinansowanie w wysokości 2 tys.funtów.

 

W Polsce brakuje małych aut

Jeśli ktoś zamierza w niedługim czasie nabyć samochód z małychsegmentów B lub C , musi uzbroić się w cierpliwość. Na dostarczenietakiego samochodu do rąk klienta trzeba czekać nawet do przyszłego roku.

 

Dopłaty są skuteczne

Wiele europejskich krajów w obliczu kryzysu panującego w sektorzemotoryzacyjnych zdecydowało się wprowadzić system dopłat do zakupu nowychaut przy jednoczesnym zezłomowaniu swojego starego pojazdu. Jaki efektprzyniosły te premie?

 

Będą dopłaty do zakupu nowych aut?

Rynek samochodów nowych w naszym kraju od lat przeżywa ciężkie chwile.Według prognoz spadki sprzedaży w tym sektorze w przyszłym roku mająsięgnąć nawet 20 procent. Brak ożywienia wewnętrznego może z koleiprowadzić do kolejnych zwolnień w branży motoryzacyjnej, a kłopoty będzieprzeżywać budżet państwa. Czy lekarstwem na te bolączki będziezaprezentowany w zeszłym tygodniu program dopłat do samochodów nowychza zezłomowanie pojazdu?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019