Wyszukiwałeś:

dopuszczalna

. Znaleziono 160 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dopuszczalna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 160 wszystkich):

Wątek na forum: MF: Nowy podatek w zastępstwie akcyzy

Wg mnie najsensowniejszym i najbardziej logicznym rozwiązaniem opodatkowania środków transportu było by uzależnienie wysokości podatku od czynników, które bezpośrednio obciążają otoczenie, czyli: 1. masa dopuszczalna pojazdu - wpływająca na zużycie dróg 2. poziom emisji spalin - wpływający na ś...

 

Wątek na forum: Jest umowa na ostatni odcinek A1 na Śląsku

Czy ktoś wie czemu prędkość dopuszczalna na tym odcinku to ma być 120 i 100 km/h? ~Tiger

 

Wyższe mandaty, większa prędkość

Ciąg dalszy prac nad nowelizacją prawa o ruchu drogowym. Posłowie nawczorajszym posiedzeniu Sejmu przyjęli kilka poprawek Senatu do kodeksudrogowego, m.in. dotyczącą zwiększenia do 110 km/h dopuszczalnej prędkościna wszystkich drogach ekspresowych oraz pozostałych dwujezdniowych.

 

Dopuszczalna ładowność

Według kodeksu drogowego jest to największa masa ładunku i osób, jaką może przewozić pojazd.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Dopuszczalna masa całkowita

Według kodeksu drogowego jest to największa, określona właściwymi warunkami technicznymi masa pojazdu obciążonego osobami i ładunkiem, dopuszczonego do poruszania się po drodze.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Wątek na forum: Już od stycznia pojedziemy szybciej

Wydaje mi sie zrozumiale, aby na autostradach i drogach expresowych dwupasmowych jechac nawet o 10km/h szybcie anizeli przepisy zezwalaja i to bez konsekwencji otrzymania mandatu. Ale jechac np. kolo szkoly o 10km/h wiecej, gdy jest ograniczenie do 30km/h, wowczas taka tolerancja nie powinna byc ...

 

Wśród nas są szaleńcy

Po naszych drogach jeżdżą potencjalni zabójcy. Bo jak inaczej nazwaćosoby, które w terenie zabudowanym poruszają się z prędkościamirzędu 120-160 km/h. Okazuje się, że nawet 10% kierowców przyznaje siędo jazdy z taką szybkością.

 

Jeździmy szybciej i mniej bezpieczniej

Nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym spowodowała zwiększeniedopuszczalnej prędkości na drogach. Od początku 2011 roku dopuszczalnaprędkość zmieniła się na korzyść kierowców, zbliżającjednocześnie dopuszczalne prędkości do uregulowań unijnych, gdzie prawołagodniej traktuje kierowców. Po czternastu miesiącach od podniesienialimitu prędkości na polskich drogach coraz więcej ekspertów ocenia tędecyzją jako błąd. Jeździmy szybciej, mamy lepsze drogi, ale gorszesamochody. Wzrosła liczba wypadków i ich ofiar – oceniająeksperci Komendy Głownej Policji.

 

Ma być bezpieczniej! Będą większe restrykcje wobec kierowców

Zapowiedzi zmasowanego ataku na kierowców za pomocą różnegorodzaju urządzeń mierzących prędkość mogą niebawem okazać siębłahostką wobec przedstawionego programu poprawy bezpieczeństwa na polskichdrogach. Wśród propozycji pojawiło się m.in. odebranie prawa jazdy zazbyt szybką jazdę na terenie zabudowanym, dopuszczalna zerowa zawartośćalkoholu dla młodych kierowców oraz wyższe sankcje za wykroczenia.

 

Wątek na forum: Duster 1.5 dCi 110/ 2014 - spalanie

Witam,njak w tytule wątku - mam od końca czerwca Dustera 1.5 dCi 110. Przejechałem ponad 6,5 tyś. km i mam pewne obawy co do zużycia paliwa przez ten model.nMiasto:n- jak nie cisnę od świateł do świateł to mieszczę się w widełkach 6,2-6,5 l/100 km; jestem zadowolony, bo spodziewałem się większego...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020