Wyszukiwałeś:

dostaw

. Znaleziono 405 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dostaw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 405 wszystkich):

Solarisy w Szwecji

Firma Solaris Bus & Coach z podpoznańskiego Bolechowa podpisała kolejnykontrakt eksportowy. Tym razem na dostawę sześciu autobusów do Szwecji, dlaprzedsiębiorstwa komunikacyjnego Polarbuss z miejscowości Umea.

 

Solarisy w Duesseldorfie

Firma Solaris Bus & Coach wygrała kolejny przetarg na dostawęniskopodłogowych autobusów miejskich do Niemiec. Producent z Bolechowa dokońca listopada br. zobowiązany jest dostarczyć do Duesseldorfu 21 sztukSolarisów Urbino 12.

 

Scania na ulicach Paryża

Scania wygrała prestiżowy przetarg na dostawę do Paryża 125niskopodłogowych autobusów typu Scania OmniCity. 12 metrowe pojazdypowstaną w Słupsku w zakładzie Scania Omni. Kontrakt przewiduje opcjępowiększenia zamówienia do 300 autobusów czyli o kolejne 175sztuk.

 

Siły specjalne dla motoryzacji

"Zapewnienie niemal 100% kontroli a tym samym pewności, bezpieczeństwa,stabilności dostaw o najwyższej jakości to czynniki, które wywierająnajwiększą presję na działanie naszych pracowników. Exact Systems to firma,która reaguje w 60 minut po wykryciu problemu" - mówi Paweł Gos, PrezesZarządu Exact Systems Sp. z o.o.

 

100 autobusów za 110 milionów

W dniu 28 lutego 2007 roku przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych Sp.z o.o. w Warszawie oraz Solaris Bus & Coach S.A. podpisali umowę na dostawę100 autobusów przegubowych Solaris Urbino 18 dla MZA Warszawa. Kontrakt wartjest 110 mln złotych.

 

Volvo Trucks umocnia pozycję na rynku

Globalne dostawy Volvo Trucks w pierwszym kwartale 2011 roku były o 81%wyższe, niż w tym samym okresie roku ubiegłego. Firma odnotowała wzrostdostaw na wszystkich głównych rynkach.

 

Solaris dostarczy tramwaje do Niemiec

Firma Solaris wygrała przetarg na dostawę pięciu tramwajów do Jeny wNiemczech. Jest to pierwszy zagraniczny kontrakt polskiego producenta nadostawę pojazdów szynowych.

 

Dostawy Volvo Trucks w czerwcu wyższe o 72%

Globalne dostawy Volvo Trucks do końca czerwca 2011 r. były o 72% wyższe,niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Firma odnotowała wzrost dostaw nawszystkich głównych rynkach i łącznie dostarczyła 54 566samochodów ciężarowych.

 

Polscy dostawcy stawiają na jakość

Uczestnicy Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej DostawcówMotoryzacyjnych, którzy  10 października pojawili się na terenieMTP, mogli wziąć udział w warsztatach o tematyce związanej z procesem dostaworaz wykładach przeprowadzonych przez specjalistów z branży.

 

Oświadczenie Solarisa w sprawie przegranego przetargu

Polski producent autobusów wyraża swoje oburzenie wobecniesprawiedliwego rozstrzygnięcia przetargu na dostawę elektrycznychautobusów dla Warszawy. Solaris zarzuca MZA w Warszawie działanie naniekorzyść polskich podatników i polskiej gespodarki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021