Wyszukiwałeś:

dostawcy X

przemysl X

motoryzacyjny X

slaskie X

malopolskie X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dostawcy przemysl motoryzacyjny slaskie malopolskie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Nawet dla Lamborghini - Delphi w Polsce

Koncern Delphi już od jedenastu lat prowadzi działalność w Polsce. Blisko 6tys. miejsc pracy oraz trzydziestokrotny wzrost sprzedaży (komponentywyprodukowane w polskich zakładach) doskonale odzwierciedla rozwój organizacjiDelphi w Polsce.

 

Wizytówka VALEO w Polsce

Valeo, to międzynarodowa grupa wyspecjalizowana w projektowaniu, wytwarzaniu isprzedaży części i systemów samochodowych. Na Mapie PolskiejMotoryzacji może poszczycic się sześcioma zakładmi produkcyjnymi. Aktualniefirma Valeo zatrudnia w Polsce około 1 700 osób.

 

Z ziemi włoskiej do polskiej

Inwestycje włoskiego koncernu Toora sięgnęły już 180 mln zł a wTarnobrzeskiej i Katowickiej SSE utworzono 600 nowych miejsc pracy. Polskioddział firmy specjalizuje się w produkcji aluminiowych komponentówsamochodowych, felg oraz aluminiowych grzejników.

 

Przemysł hutniczy dla motoryzacji

Polska może stać się atrakcyjnym dostawcą wysokiej jakości blach dlamotoryzacji. Inwestycje w tym kierunku zapowiada Mittal Steel Poland.

 

Nowe firmy w Katowickiej SSE

Zezwolenia na prowadzenie działalności w Katowickiej SSE uzyskają CooperStandard Automotive Polska oraz Rockwell Automation.

 

Motoryzacja filarem naszej gospodarki

Polskie fabryki motoryzacyjne należą do najnowocześniejszych w Europie.Inwestycje branży pojazdów to nie tylko nowe miejsca pracy, ale i jednoz najistotniejszych źródeł innowacji dla polskiej gospodarki. Dobrakondycja finansowa ogromnej rzeszy Polaków i stabilność budżetupaństwa zależy od tego, czy światowe koncerny pozostaną w Polsce i będąinwestować w naszym kraju.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dostawcy przemysl motoryzacyjny slaskie malopolskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018