Wyszukiwałeś:

dostawcze

. Znaleziono 464 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dostawcze

Spróbuj też wyszukać: dostawcze uzywane skoda dostawcze dostawczy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 464 wszystkich):

Renault Estafette - minęło pół wieku

Dziś mało kto zapewne pamięta ten model. Może najzagorzalsi fani aut markiRenault, może miłośnicy serii Żandarma z St. Tropez, gdzie model ten częstosię przewijał. Obchodzący dziś swoje 50. urodziny Renault Estafette dałpoczątek obecnym pojazdom dostawczym francuskiej marki.

 

UE każe produkować samochody dostawcze spalające mało paliwa

Komisja Europejska chce by do 2016 r. koncerny samochodowe w UE o 10 proc.ograniczyły zużycie paliwa przez nowe samochody dostawcze. Firmom,które nie dostosują się do nowych wymogów, grożą duże karyfinansowe podała Gazeta Wyborcza.

 

Półrocze na plusie

Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów przeanalizowanych przezPZPM, w czerwcu 2011 roku, zarejestrowano 4 304 nowe i używane pojazdyużytkowe powyżej 3,5t w tym autobusy. Było to o 32,5% więcej niż przedrokiem, kiedy zarejestrowano 3 248 pojazdów.

 

Rynek użytkowych przyhamował

Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów przeanalizowanych przezPZPM, w październiku 2011 roku, zarejestrowano 4 185 nowych i używanychpojazdów użytkowych powyżej 3,5t w tym autobusów. Było to mniejo 81 sztuk (-1,9%) niż przed rokiem i mniej o 423 (-9,2%) niż przedmiesiącem. Zasadniczy wpływ na obraz października miała sytuacja na rynkuużywanych samochodów ciężarowych, które stanowiły 52%omawianej grupy pojazdów. Odnotowano na nim kilkunastoprocentowe spadkiwskaźników. Odpowiednio rok do roku -19,8% i miesiąc do miesiąca-15,1%.

 

Listopadowe spadki

Pierwsze rejestracje pojazdów użytkowych pow. 3,5t - wg danych CEPprzeanalizowanych przez PZPM, w listopadzie 2011 r., zarejestrowano 4 048 nowychi używanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5t w tym autobusów.

 

Wątek na forum: Problemy - odpalanie na ciepłym silniku

Cześć Wam mam dwa samochody scudo, dostawcze i osobowe...
Są problemy z osobowym 98r. 1.9 TDI 95 KM 212000 na ciepłym silniku długo kręci rozrusznikiem żeby zapalił, wszystko sprawdzone świece, oleje, rozrząd filtry z paliwowym włącznie wymienione...., a na zimnym pali na dotyk...
Pod...

 

Przełamany trend

W sierpniu 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 3 529 nowychi używanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5 tony, w tymautobusów. Rezultat sierpnia był wyższy niż odnotowany miesiącwcześniej o 6,6% a w porównaniu rok do roku poziom był niemal jednakowy(-0,5%).  Przełamany został w tej grupie zwyczajowy trend sezonowegospadku liczby rejestracji w drugim miesiącu wakacyjnym względem pierwszego

 

Nowe pojazdy dystrybucyjne Mercedes-Benz i Fuso

Mleko do supermarketu, paczka pod same drzwi - wszechobecne na ulicach naszychmiast samochody dostawcze i ciężarowe są kręgosłupem regionalnejgospodarki. Gama przyjaznych środowisku, ekonomicznych, uniwersalnychpojazdów Mercedes-Benz i Fuso odgrywa w tym segmencie czołową rolę.Obejmuje ona dynamiczne i przyjazne kierowcy modele, począwszy od nowegosamochodu ciężarowego Mercedes-Benz Antos wyspecjalizowanego w ciężkimtransporcie dystrybucyjnym, aż po miejskie auto dostawcze - Mercedes-BenzCitan.

 

Więcej tylko używanych

W październiku 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 4 010nowych i używanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5 tony, w tymautobusy. Było to więcej niż we wrześniuo 8,6% ale w porównaniu rokdo roku mniej o 4,2%. Spadek ten został złagodzony jedynie przezprzywóz większej liczby niż przed rokiem używanych samochodówciężarowych i autobusów. Rejestracje ciągników, któresą głównym składnikiem zagregowanej grupy pojazdów użytkowycho DMC powyżej 3,5t (stanowią 55,6%) w ostatnim miesiącu zmalały o 7,5%.

 

Volkswagen Samochody Użytkowe zmienia nazwę na Volkswagen Samochody Dostawcze

Volkswagen Samochody Użytkowe zmienia swoją nazwę, która brzmiećbędzie Volkswagen Samochody Dostawcze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022