Wyszukiwałeś:

dotarcie X

silnika X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dotarcie silnika

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Fiat 500: Kult-mobil

Gdy debiutował w ubiegłym wieku na rynku we Włoszech, producent stawiałprzed nim jasny cel. Miał zmusić mieszkańców słonecznej Italii, abyci porzucili swoje zardzewiałe skutery Vespa oraz Piaggio i przesiedli się dojego ciasnego ale pełnego sentymentów wnętrza. Zanim firmowymksięgowym udało się podliczyć pierwsze wyniki sprzedaży, jego popularnośćzdążyła już się rozlać na całą zachodnią Europę. Teraz popięćdziesięciu latach powrócił, lecz ma przed sobą zupełnie innezadanie. Ożywić w sercach legendę poprzednika, łącząc ją z trendamiobecnej popkultury. W naszych testach bezapelacyjny hit ostatnich miesięcy -Fiat 500.

 

Całkowicie nowa Honda Insight

Trochę w cieniu premiery trzeciej już generacji Priusa, na wystawiesamochodowej w Detroit zadebiutowało też nowe wcielenie Hondy Insight. Czyhybrydowa Honda będzie w stanie zawalczyć z dotychczasowym lideremwśród hybryd? Na polskim rynku nowy Insight pojawi się już w czerwcu.

 

Dotarcie ważne na starcie

Pierwsza jazda za kierownicą dopiero co zakupionego w salonie auta, to dla jegowłaściciela szczególny moment. Karoseria lśni jak wypolerowane złoto,wnętrze jest tak sterylnie czyste jak sala operacyjna przed zabiegiem, a zkażdego zakątka dociera charakterystyczny zapach świeżościmateriałów. Nic tylko wsiąść, przekręcić kluczyk zapłonu iodjechać... bez pisku opon.

 

Nie lekceważ falowania

Gdy odpadalamy rano samochód i zamiast regularnej pracy silnika wita nasdławiącym się odgłosem, a obrotomierz lata w górę i w dół,oznacza to, że nasz samochód dopadło falowanie obrotów. Wbrewpozorom może to być coś poważnego.

 

Ewolucja wielkiej kropki + [VIDEO]

Nowy Fiat Punto Evo, mający swoją światową premierę na ostatnim SalonieMotoryzacyjnym we Frankfurcie, oficjalnie wchodzi na rynek polski. Jego zadaniembędzie kontynuacja sukcesu poprzednika, Grande Punto (który nadalpozostaje w sprzedaży), a zarazem dotarcie do nowej gamy odbiorców.

 

Silnik o diabelskiej mocy

Silnik stworzony został przez Nelson Racing Engines i pokazany został podczastargów SEMA w Las Vegas.

 

Nissan Pathfinder: Odradzam

4 Do zakupu i odbioru auta doszło w piątekwieczorem dnia 09.12. Autem jeździłem mało, bo jedynie w poniedziałekpojechałem nim do pracy i we wtorek wyruszyłem w trasę do Niemiec a potem doBelgii. Wcześniej miałem już praktycznie załatwionego Subaru O...

 

Wątek na forum: wymiana oleju po 1000 km

witam,nnod paru dni jestem użytkownikiem ASX 1,6. Wielu moich znajomych sugeruje, że po pierwszym 1000 km warto wymienić olej w silniku. Serwis tego nie sugeruje. Jakie jest Wasze doświadczenie w tej sprawie ? ~kemot

 

Wątek na forum: ASX 1,6 117 KM sprzęgło i silnik

Ostrzegam wszystkich przed zakupem tego samochodu, sprzęgło i silnik nieprawidłowo dobrane do masy samochodu. ~melula65

 

30 tys. km Nissanem Leaf po bezdrożach

Zakończyła się wyprawa pod hasłem No Trace Expedition, w której podróżnik Marek Kamiński przejechał 30 tys. kilometrów z Polskido Japonii i z powrotem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dotarcie silnika".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019