Wyszukiwałeś:

downsizing

. Znaleziono 81 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: downsizing

Spróbuj też wyszukać: rozrząd

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 81 wszystkich):

Downsizing, czyli mniejszy rozmiar i dużo mocy

Downsizing, czyli innymi słowy sztuka skalowania pojemności silnikówbez utraty ich mocy, to jeden z ostatnich pomysłów producentówaut, pozwalający jeszcze bardziej zbliżyć się do granicy maksymalnejwydajności tych mechanicznych konstrukcji. Jednak po co tak naprawdę koncernycoraz częściej decydują się na tego typu rozwiązania, skoro nie od dziświadomo, że wyżyłowane jednostki są częściej podatne na usterki?

 

3 cylindry w nowej Klasie C

Wysokie ceny benzyny oraz coraz mocniejsze naciski ekologicznego lobbysprawiaja, że nawet producenci luksusowych samochodów zaczynająchwytać się różnych sposobów jak obniżyć emisję spalin.

 

Downsizing w BMW

W dzisiejszych czasach idea turbodoładowanych silników o małejpojemności ciągle rośnie w siłe, a to z powodu chęci, a już za niedługoprzymusu, producentów do obniżenia średniej emisji CO2 do atmosferywśród swojej całej oferty.

 

125KM z jednego litra!

Downsizing u wielu producentów to temat przewodni na następne lata.Udowadnia to także Ford, który zaprezentował jednostką EcoBoost opojemności litra, która jest w stanie wydobyć 125KM.

 

Nowy silnik trzycylindrowy od Opla

Opel w minionym tygodniu zaprezentował nową jednostkę napędową,która zadebiutuje w Adamie. Silnik ten to trzycylindrowa jednostkawsparta turbosprężarką.

 

Nissan pokazał 3-cylindrowy silnik o mocy 400 KM

Downsizing w nowym wydaniu. Oto Nissan dumnie pokazuje 3-cylindrowy motor opojemności 1.5-litra i mocy... 400 KM!

 

Downsizing zarazi Audi RS4

Europa chce być bardzo ekologiczna i wprowadza coraz to ostrzejsze normyspalin. To z kolei ma powodować, że kolejni producenci będą zmuszenikorzystać z downsizingu w swoich sportowych modelach. Do tego grona madołączyć Audi.

 

Mocny turbodiesel w Volvo S60 i V60

Szwedzkie sedany i kombi dostaną nowy silnik Diesla. Dzięki niemu będą szybsze i oszczędniejsze zarazem, a cena wzrośnie nieznacznie.

 

Nowy Auris 1,2T - downsizing w Toyocie

Toyota długo się broniła przed turbodoładowanymi silnikami benzynowymi. Jednak downsizing to naturalny kierunek dla każdego producenta - Japończycydołączają do turbowyścigu z nowym silnikiem Aurisa.

 

Downsizing w Lamborghini?

Słynna marka z Sant'Agata Bolognese od zawsze imponowała potężnymisilnikami. Możliwe jednak, że w pogoni za zyskami kierujący LamborghiniVolkswagen włoży do włoskich bolidów dużo mniejsze motory...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019