Wyszukiwałeś:

dowod X

rejestracyjny X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dowod rejestracyjny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Droższe prawka i dowody rejestracyjne

Od jutra (16. lutego) podrożeje wydanie niektórych dokumentów, wtym między innymi prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego.

 

Łatwiejsza rejestracja pojazdów

W tym tygodniu zmieniły się nieco przepisy odnośnie rejestracji sprowadzanychdo kraju samochodów używanych. Otóż nie będzie potrzebyprzedłożenia w wydziale komunikacji przetłumaczonego na język polski dowodurejestracyjnego.

 

Rejestracja samochodu - krok po kroku

Choć ten temat wydaje się być już bardzo dobrze znany każdemu, kto miałprzyjemność dokonać zakupu samochodu, a następnie jego rejestracji, tojednak postanowiliśmy przybliżyć jeszcze raz dokładnie wszystkienajważniejsze aspekty związane z tym procesem. Aby nie tracić niepotrzebnieswojego czasu, warto bowiem przygotować się do takiej wizyty w wydzialekomunikacji, by nie stać się tam zbyt częstym gościem.

 

Wiesz, kiedy mogą zabrać dowód rejestracyjny?

Patrole drogowe kojarzą się kierowcom głównie z "suszarkami"i z kontrolą trzeźwości. To jednak uproszczenie. Spotkanie z patrolem możezakończyć się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego. Kiedy policja dokonatakiej czynności? I co dalej czeka kierowcę?

 

Za co policja zabierze dowód?

Nagonka na kierowców, która ma miejsce od kilku tygodni z powodupirata drogowego z Warszawy powoduje, że funkcjonariusze policji nader częstokorzystają z prawa do zatrzymywania dokumentów. Tym razem przyjrzymysię za co mogą zatrzymać dowód rejestracyjny.

 

Ile kosztuje rejestracja samochodu krajowego

Rejestracja samochodu nie zajmuje dużo czasu pod warunkiem, żeprzygotowaliśmy wszystkie dokumenty oraz zrobiliśmy odpowiednie opłaty.Dowiedz się, ile kosztuje zarejestrowanie samochodu nowego oraz używanegokupionego w Polsce.

 

Rejestracja auta sprowadzonego - krok po kroku

Kolejki w urzędach, cała seria opłat i stos niezbędnych dokumentów -tak wygląda proces rejestracji auta zza polskiej granicy. Czy to naprawdę takie trudne?

 

Rejestracja auta używanego krok po kroku

Znalazłeś w sieci świetną ofertę sprzedaży samochodu, pojechałeś ikupiłeś wymarzone auto. Pewnie jesteś zadowolony, że wielomiesięczneposzukiwania za Tobą. Ale zanim będziesz mógł cieszyć się z auta nacałego, musisz przejść urzędniczo-papierkową ścieżkę zdrowia izarejestrować pojazd. Ten temat tylko z pozoru wydaje się być skomplikowany,bo dzięki naszym wskazówkom zarejestrujesz swój nowysamochód szybko i bez stresu.

 

Wątek na forum: Zgubiony dowód rejestracyjny. Co mam robić?

Witam, mam następujący problem. Otóż dwa dni temu zgubiłem dowód rejestracyjny i nie wiem, co mam robić. Proszę o pomoc. I jeszcze jedna sprawa. Przeszukałem dokładnie dom i samochód i dowodu nie znalazłem. Musiałem go więc zgubić gdzieś na zewnątrz. Czy jeśli ten dowód wpadnie w nieodpowiednie r...

 

Wątek na forum: Auto zstępcze po kolizji.

Witam. Chciałbym was zapytać o auto zastępcze po kolizji dosyć poważnej. Niestety i mnie to spotkało wczoraj. Na miejsce oczywiście była wezwana policja. Ofiar dzięki Bogu nie było ale facet we mnie zaparkował po prostu pięknie.Koleś przyznał się do winy i przyjął mandat.W sumie nie bardzo miał w...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dowod rejestracyjny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019