Wyszukiwałeś:

driving

. Znaleziono 124 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: driving

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 124 wszystkich):

Suzuki Swift: Najlepsze auto klasy B pod warunkiem ze nie udajemy ze auto tej klasy nadaje sie na ro

5 Po przejechaniu kilku pierwszych zakretow iprzyspieszen i hamowan trudno nie zrozumiec dlaczego to jest auto fun fordriving no.2 zaraz za Mini. Nie jechalem Mini, ale jak dotad tylko Focus i Civicprowadzily mi sie tak dobrze. Po prostu usmiech od ...

 

Nauka jazdy dla niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska S.A. dostrzega problemy osób niepełnosprawnych i starasię pomagać tym, którzy zostali doświadczeni przez los. Abyumożliwić naukę jazdy samochodem, Szkoła Auto przygotowała specjalnyprogram szkoleniowy - L Driving. Jest to kurs na prawo jazdy kat. B, skierowanydo osób niepełnosprawnych.

 

Nauka jazdy Abarthem

Fani sportowej jazdy będą mogli doszkolić swoje umiejętności w nowej szkolejazdy marki Abarth. Na początku września w Warszawie ruszył projekt o nazwieAbarth Driving Experience.

 

Skoda dla niepełnosprawnych

Właśnie rusza kolejne szkolenie z L-Driving dla osóbniepełnosprawnych, organizowane przez Szkołę Auto.Szkolenia, umożliwiająceosobom z dysfunkcjami narządów ruchu zdobycie uprawnień do prowadzeniapojazdów, organizowane są w ramach programu Start 2.

 

Samochody Volvo pojadą same już w 2017

Volvo deklaruje, że już za 3 lata będziemy mogli korzystać zsamochodów, które na wybranych odcinkach będą poruszały siębez udziału kierowcy. 100 takich samochodów trafi najpierw na uliceGoeteborga.

 

Mistrz żeglarski sprawdzał Mercedesy AMG

Mateusza Kusznierewicza kojarzy zapewne większość. Jeśli nie toprzypominamy, że jest to żeglarski mistrz i złoty medalista olimpijski zAtlanty. Kusznierewicz był gościem specjalnym ostatniej edycji AMG DrivingAcademy.

 

Autonomiczne RS7 w DTM

Podczas finału DTM(Deutsche Tourenwagen Masters) Audi wystawi na torzeHockenheimring koncepcyjne RS7. Prototyp będzie wyposażony w system piloteddriving.

 

885 kilometrów Audi A7 bez kierowcy

Samochody poruszające się bez udziału kierowcy nie są już domenąfilmów science fiction, lecz coraz odważniej wkraczają w realnyświat. Zanim wyjadą na ulice potrzebne są odpowiednie regulacje prawne, aleod strony technicznej Audi Sportback Piloted Driving Concept jest już gotowe.

 

Slow driving - nowa moda za kierownicą

Jeśli samochód nie jest dla Ciebie wyłącznie środkiem komunikacji czyteż narzędziem pracy i czerpiesz ogromną przyjemność z jego prowadzenia, tofilozofia slow drivingu powinna przypaść Ci do gustu.

 

Defensive Driving ? poznaj tajniki bezpiecznej jazdy

W 1964 roku  w USA zorganizowano pierwsze szkolenie jazdy defensywnej. Od 50 lat szkolenia Defensive Driving są fundamentem edukacji kierowców m.in. w krajach skandynawskich. Poznaj, czym jest DD i jak może pomóc Ci w codziennej jeździe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020