Wyszukiwałeś:

droga X

69 X

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga 69

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Ekspresowo do granicy

GDDKiA przewiduje, że ekspresowa droga Żywiec - Zwardoń będzie gotowa podkoniec 2007 roku. Przyszła droga S69 będzie drogą jednojezdniową, z pasamiszerokości 3,5 metra i pasami awaryjnymi po 2 m każdy. Droga ta połączyBielsko-Białą z południową granicą państwa w Zwardoniu.

 

Ekspresową do Żywca

8 stycznia oddano do ruchu trzy odcinki drogi ekspresowej S-69 realizowane wramach I etapu inwestycji drogowej Żywiec - Zwardoń. Długość obecnieoddawanych odcinków to 10,5 km wybudowanej drogi ekspresowej oraz 3,3 kmdróg przebudowanych i przystosowanych do przeniesienia ruchu ciężkiego.

 

S-69: 2 km drogi za 54 mln zł

Wyłoniono wykonawcę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S-69 Bielsko-Biała– Żywiec – Zwardoń (granica państwa). Za budowę 1,8 km odcinkaLaliki II – Zwardoń Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradzapłaci ponad 54 mln zł. Dodajmy, ze była to najniższa ze złożonych ofert,a kosztorys zakładał 39,7 mln zł.

 

Rusza budowa odcinka S-69

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuw dniu 26 października bieżącego roku umowy na budowę drogi ekspresowej S-69na 4,7 km odcinku Szare - Laliki.

 

Budowa odcinka S-69

Rozpoczęły się prace związane z budową 5 km odcinka drogi ekspresowej S-69Szare - Laliki. Prace budowlane nad tym najtrudniejszym odcinkiemekspresówki, których koszt wyniesie ponad 390 mln zł, potrwają 2lata.

 

Powstał 670 metrowy tunel w ciągu S69

Z początkiem maja br. zakończyło się drążenie tunelu liczącego łącznie670 m w Lalikach. Prace na odcinku, w ramach którego budowany jest tunel,trwają od listopada 2007 roku, zakończenie prac planowane jest na listopad2009 roku. Tunel znajduje się w ciągu drogi ekspresowej S-69 z Bielska-Białejdo Zwardonia i jest pierwszym pozamiejskim tunelem drogowym w Polsce.

 

S-69 w tunelu oddana do użytku

Odcinek drogi ekspresowej S-69 Szare-Laliki z pierwszym w Polsce pozamiejskimtunelem drogowym został oddany do ruchu. Umowę na kwotę 391,5 mln złpodpisano w październiku 2007 roku z terminem zakończenia prac w listopadzie2009 roku. Oddanie do ruchu odcinka Szare-Laliki kończy budowę pierwszegoetapu drogi S-69.

 

Ponad 788 mln na budowę S69 Bielsko-Biała - Żywiec

Podpisano umowę na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S-69Bielsko-Biała (węzeł Mikuszowice) – Żywiec. Budowa 15,5 km odcinkapochłonie ponad 788 mln zł. Prace potrwają do listopada 2012 roku. Budowędrogi ekspresowej S-69 stanowiącej element VI Paneuropejskiego KorytarzaTransportowego podzielono na trzy etapy. Etap pierwszy, tj, odcinek od Żywca doZwardonia wybudowano w latach 2002-2009, budowa drugiego trwa: od października2008 powstaje Północno-Wschodnia Obwodowa Bielska-Białej, terazrozpoczyna się budowa odcinka Bielsko-Biała – Żywiec. Trzeci etap torealizacja Obejścia Węgierskiej Górki przewidziana na lata 2011-2013.

 

W związku z budową S69 powstaną nowe obwodnice

W związku z budową trasy S 69 między Bielskiem-Białą a Żywcem powstajepotrzeba wybudowania drogi omijającej dwie wsie Buczkowice i Rybarzowice, bo pooddaniu do użytku S 69 ruch tranzytowy z kierunku Bielska-Białej w kierunkuSzczyrku będzie odbywał się w dużej części właśnie nową trasą.Właśnie ruszyły konsultacje społeczne w sprawie przebiegu obwodnicy.

 

Przebudowana DK 69 w Bielsku-Białej

Z dniem 1 października 2012 zakończono prace budowlane na ulicy Żywieckiej(DK 69), będącej jedną z najważniejszych arterii komunikacyjnych na terenieBielska-Białej. Prace prowadzone były na odcinku od ul. Górskiej do ul.Prostej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga 69".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018