Wyszukiwałeś:

droga X

S6 X

. Znaleziono 167 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga S6

Spróbuj też wyszukać: droga s6 będzino

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 167 wszystkich):

Ekspresowa S6 pobiegnie przez Kołobrzeg

Została wydana decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach dla dostosowania drogikrajowej numer 6 do parametrów drogi ekspresowej (S6) na ponad 180 kmodcinku od Goleniowa do początku obwodnicy Słupska. Trasa będzie biegłaprzez Kołobrzeg.

 

Projektowanie drogi S6 będzie kontynuowane

GDDKiA O/Szczecin ogłosi przetargi na wykonanie koncepcji programowych dladrogi S6 na odcinku Goleniów – początek obwodnicy Słupska (zwyłączeniem istniejącej obwodnicy Nowogardu i projektowanej obwodnicyKoszalina i Sianowa). Łącznie opracowywane będą koncepcje dla 161kilometrowego odcinka drogi ekspresowej.

 

Ekspresowa szóstka wyzwaniem Wybrzeża

W perspektywie najbliższych lat na Wybrzeżu ma powstać nowa trasa ekspresowaS6, która połączy Szczecin z aglomeracją Trójmiasta. Kierowcy czekają na nią od lat. Nadzieję rodzi fakt, że część inwestycjizostała już ujęta przez resort transportu jako zadanie realizacyjne wProgramie Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2020.

 

Ekspresówką wzdłuż wybrzeża

Ogłoszono przetargi na trzy odcinki drogi ekspresowej S6 w województwiezachodniopomorskim od Goleniowa do Koszalina. Dzięki tej drodze skrócisię dojazd do nadmorskich miejscowości, mocno utrudniony zwłaszcza w okresiewakacyjnym.

 

Przetarg na kolejne kilometry S6

Przyspieszyła realizacja projektu budowy drogi ekspresowej S6 od Goleniowa doobwodnicy Koszalina. Dziś ogłoszono przetargi na kolejne 53 kilometry tejdrogi.

 

Umowa na koncepcję trasy S6 Słupsk-Lębork

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę z firmąMosty Katowice na sporządzenie koncepcji programowej dla drogi ekspresowej S6na odcinku od obwodnicy Słupska do Lęborka.

 

Ruszają przetargi na S6

GDDKiA wysłała zaproszenia do składania ofert cenowych na budowę drogiekspresowej S6 na odcinku od Goleniowa do Nowogardu w województwiezachodniopomorskim.

 

Znamy oferty na kolejny odcinek S6

GDDKiA otworzyła oferty cenowe złożone w przetargu na zaprojektowanie iwybudowanie drogi ekspresowej S6 na odcinku Ustronie Morskie - początekobwodnicy Koszalina i Sianowa.

 

Znamy oferty na S6 Kiełpino ? Kołobrzeg Zachód

455 mln zł 530,2 mln zł - to odpowiednia najniższa i najwyższa ofertacenowa, jaka wpłynęła w przetargu na wybudowanie odcinka drogi ekspresowej S6z Kiełpina do Kołobrzegu.

 

Droga S6 - rusza budowa obwodnicy Koszalina i Sianowa

Szczeciński oddział GDDKiA zawarł kontrakt na budowę obwodnicy Koszalina iSianowa. Inwestycję zrealizuje konsorcjum firm PORR Polska Infrastructure S. A.i POLBUD-POMORZE Sp. z o. o.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga S6".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019