Wyszukiwałeś:

droga X

hamowania X

. Znaleziono 147 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga hamowania

Spróbuj też wyszukać: droga hamowania volvo hamowanie silnikiem droga hamowania vaneo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 147 wszystkich):

Wątek na forum: Prawo jazdy za oszczędność

No tak, UE zasponsoruje kolejne firmy szkolące, a ludzie z rękami do pracy w okrągłym domu przegłosują każdą głupotę. Może by się zastanowili nad poziomem obecnego szkolenia? Żadne szkolenie (szkoła) nie uczy jaka jest prawidłowa pozycja za kierownicą !!! A przecież to jest punkt wyjścia. N...

 

Sztuka hamowania

Krótka droga hamowania oznacza bezpieczeństwo. Przedstawiamy kilkażelaznych zasad, których przestrzeganie ma niebagatelny wpływ naszybkie i skuteczne zatrzymanie w sytuacji zagrożenia na drodze.

 

Wydłużona droga hamowania w Hondach

Brak jednego z elementów układu hamulcowego może w konsekwencjidoprowadzić do wydłużenia drogi hamowania w modelach Honda Civic oraz Jazz.Właściciele tych modeli zostaną zaproszeni do serwisów w celudokonania naprawy.

 

Wątek na forum: Opona zimowa latem?

Dodajmy tylko, że wg testów Dekry markowe opony całoroczne sprawdzają się w zimie lepiej niż budżetowe zimówki. Szczególnie na mokrej nawierzchni (posolona droga) droga hamowania jest znacznie krótsza na oponach całorocznych. OK, jak ktoś jeździ po śniegu albo kupuje zimówki z wysokiej półki, to ...

 

Droga hamowania

 

Akademia bezpiecznej jazdy prowadzona przez Tomasza Kuchara wspólnie z firmą Goodyear stworzyła cykl filmów o użytkowaniu auta w sezonie zimowym. Piąta część a zarazem ostatnia opowiada o drodze hamowania w warunkach zimowych przy oponach letnich i zimowych - mojeauto.tv

 

O tej porze roku ginie więcej pieszych

Podczas minionego weekendu na polskich drogach w 343 wypadkach zginęło 51osób. Aż 29 z nich stanowili piesi. Są oni bez wątpienia tą grupąużytkowników dróg, która w okresie jesiennym jestszczególnie narażona na niebezpieczeństwo.

 

Zahamują za ciebie, ale który lepszy?

Chwila zagapienia, spóźnione hamowanie i... stłuczka? Niekoniecznie,bowiem przed groźnymi dla samochodu i pasażerów konsekwencjami możeuchronić elektroniczny asystent hamowania. Niemiecki automobilklub ADACprzetestował niedawno kilka takich systemów.

 

Euro NCAP popiera stosowanie autonomicznego hamulca

Niezależna organizacja oceniająca bezpieczeństwo pojazdów, NCAP,zbadała wpływ stosowania układu autonomicznego hamowania awaryjnego na ograniczenie ilości kolizji. Wygląda na to, że systemy tego typu działająbardzo sprawnie.

 

Jak hamować poprawnie?

Nie będziemy tłumaczyć zawiłości zjawisk fizycznych, którepojawiają się podczas hamowania. Przedstawiamy Wam za to receptę naefektywne, poprawne zatrzymanie samochodu. Dziś radzimy jak hamować.

 

Wątek na forum: Ciśnienie w oponach

Kontrolowanie ciśnienia w oponach nie spędza snu z powiek polskich kierowców. Należy raczej do czynności wykonywanych zbyt rzadko, przypadkowo, lub tylko przy wymianie opon? Zbyt niskie ciśnienie w oponie może doprowadzić w ekstremalnej sytuacji nawet do przebicia opony, ale przede wszystkim w...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga hamowania".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019