Wyszukiwałeś:

droga X

krajowa X

. Znaleziono 2337 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga krajowa

Spróbuj też wyszukać: droga krajowa 42 droga krajowa 401 droga krajowa 9

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2337 wszystkich):

Nowa droga krajowa w Świnoujściu

GDDKiA nadała numer nowej drodze krajowej w Świnoujściu. Ulice Pomorska,Karsiborska, Nowokarsiborska i Grunwaldzka, jako droga krajowa, o łącznejdługości 14 kilometrów, otrzymały numer 93. Zmiana statusu (zpowiatowych na krajowe) tras łączących Świnoujście z morzem orazbiegnących przez Wolin ma pozwolić na pozyskanie funduszy z UE.

 

Wybrać wariant obwodnicy Olsztyna

Budowa ponad 30-kilometrowej obwodnicy w Olsztynie ma ruszyć w 2010 r., jednakjuż teraz przeciwko inwestycji protestują mieszkańcy okolicznych gmin,które przetnie planowana droga. Drogowcy próbują przekonaćmieszkańców do wyboru jednego z blisko dziesięciu proponowanychwariantów.

 

Utrudnienia na DK 78 w Rybniku

Od poniedziałku, 12 marca br., wznowione zostaną prace drogowe zawiązane zprzebudową ul. Gliwickiej i Rybnickiej w Rybniku (droga krajowa nr 78).Docelowo roboty prowadzone będą na pięciu odcinkach, na których ruchkierowany będzie za pomocą wahadłowych sygnalizacji świetlnych.

 

330 mln zł na główną trasę Podkarpacia

Droga krajowa nr 4 jest obecnie wielkim placem budowy. Już za dwa lata zŁańcuta w kierunku zachodniej części kraju kierowcy będą moglipodróżować wysokiej jakości trasą. Obecnie remontowany jest odcinekTarnów-Targowisko pod Krakowem wraz z obwodnicą Wojnicza. Drogowcyprzymierzają się również do modernizacji odcinka Łańcut- Machowa naPodkarpaciu.

 

Zakopianka bez szans na rozbudowę?

Z korkami na popularnej Zakopiance kierowcy borykają się od dawna i conajgorsze w najbliższym czasie nie ma co liczyć, że będzie lepiej. Jak narazie o nowoczesnej trasie wiodącej w na Podhale przyjdzie tylko pomarzyć,ponieważ pod znakiem zapytania stoi przebudowa trasy na odcinku Poronin –Zakopane (droga krajowa nr 47). - Zbyt wiele jest w tej sprawie niewiadomych, bypokusić się o podawanie jakichkolwiek terminów. Nie wiadomo nawet, czyw ogóle droga będzie przebudowywana – dodaje Magdalena Chacaga zGDDKiA w Krakowie.

 

Utrudnienia na świętokrzyskich drogach

Otwarty został most na Nidzicy (woj. świętokrzyskie) w miejscowości Ławy nadrodze krajowej 79 Warszawa - Sandomierz - Kraków. Ruch na odcinku drogi79 od Łoniowa do granicy województwa świętokrzyskiego z małopolskimodbywa się bez ograniczeń. Nadal zamknięta jest dla ruchu tranzytowego drogakrajowa 79 na odcinku Wyszmontów – Sandomierz –Łoniów. Ruch lokalny jest możliwy, ale miejscami kieruje nim policja.

 

S6 na Pomorzu w zgodzie ze środowiskiem

Decyzja środowiskowa dla drogi S6 na odcinku Goleniów – Płoty– Kołobrzeg – Koszalin – początek obwodnicy Słupska (zwyłączeniem budowanej obecnie obwodnicy Nowogardu) jest ostateczna. To zieloneświatło dla dalszych przygotowań tej inwestycji. Droga krajowa nr 6 jestgłówną trasą spinającą Pomorze, łączy Szczecin z Gdańskiem.Docelowo krajowa szóstka ma być trasa ekspresową. Budowa trasy odługości około 180 km planowana jest po roku 2013.

 

Droga Ryczywół-Kozienice będzie przebudowana

Droga krajowa nr 79 na odcinku Ryczywół-Kozienice doczeka sięprzebudowy. Warszawski Oddział GDDKiA ogłosił przetarg nieograniczony narealizację tej inwestycji.

 

Nie będzie S8 do granicy z Czechami, będzie droga 2+1

Mimo licznych protestów Dolnoślązaków, mimo licznychwypadków śmiertelnych, droga krajowa nr 8 w kierunku granicy czeskiejnie zostanie przebudowana do standardów ekspresówki. Ma zostaćjedynie zmodernizowana, by była bezpieczniejsza.

 

Krajowa "jedynka" w Czechowicach-Dziedzicach już po przebudowie

W ostatnim dniu czerwca do ruchu została oddana przebudowana droga krajowa nr 1w miejscowości Czechowice-Dziedzice.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga krajowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019