Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

1 X

. Znaleziono 950 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 1

Spróbuj też wyszukać: toruń droga krajowa nr 1 łódź -grudziądz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 950 wszystkich):

Prace nad A-1 trwają

Wojewoda Pomorski sprawdzał stan prac budowlanych, prowadzonych przezspółkę Gdańsk Transport Company, odpowiedzialną za budowę ieksploatację północnego odcinka autostrady A-1.

 

Toruń: Uchwała w sprawie mostu

W związku ze zmianą przebiegu drogi krajowej, planowana przeprawa przezWisłę ma znaleźć się w ciągu drogi krajowej nr 1, a nie nr 15, jak towcześniej zakładano. Skutkiem tego była konieczność zmiany uchwałydotyczącej zaciągniętych zobowiązań finansowych.

 

Remont DK 1, a opłaty na A-1

Od drugiej połowy lutego kierowcy muszą płacić za przejazd autostradą A-1ze Swarożyna do Rusocina, dlatego też część korzysta z drogi krajowej nr 1.Teraz ma się tam rozpocząć remont i w związku z tym powstał pomysłtymczasowego zniesienia opłat za autostradę.

 

O połowę taniej za przejazd A-1

Zakończył się spór o wysokość opłat za przejazd 25 km odcinkiemautostrady A-1 podczas remontu alternatywnej trasy – drogi krajowej nr 1.Kierowcy za podróż z Rusocina do Swarożyna zamiast 6,7 zł, zapłacą3,5 zł, czyli prawie o połowę mniej.

 

Skanska wyremontuje krajową jedynkę

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę naprzebudowę drogi krajowej nr 1, na odcinku Pruszcz Gdański –Pszczółki. Modernizację 11,1 km pomorskiego fragmentu krajowej jedynkiprzeprowadzi firma Skanska S.A.

 

Nowy most na krajowej jedynce

Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 i al. Jana Pawła II (droga krajowa nr 46)w Częstochowie wybudowano nowy most. Realizacja tego zadania kosztowała ponad8 mln zł i umożliwi rozpoczęcie remontu pozostałych obiektówznajdujących się w tym miejscu.

 

Remontują „jedynkę” w Zgierzu

Od najbliższej środy (30.09.2009) na drodze krajowej nr 1 w Zgierzu nakierowców czekają poważne utrudnienia. Rozpoczyna się remont 2,5kilometrowego odcinka trasy między ulicą Gałczyńskiego a północnągranicą miasta. Prace mają zakończyć się 30-go listopada a ich koszt toblisko 3,8 miliona złotych.

 

Włocławska „jedynka” uzyskała 108 mln zł dofinansowania

Projekt „Przebudowa drogi krajowej nr 1 w granicach administracyjnychmiasta Włocławek" otrzymał unijne dofinansowanie w wysokości prawie108,5 mln zł. Całkowita wartość projektu to 285 mln zł.  Projektpolega na przebudowie arterii na odcinku o długości niemal 11 km zwyłączeniem fragmentów i obiektów wcześniej przebudowanych donośności 115 kN/oś.

 

Będzie nowe połączenie DK1 z północną Częstochową

Projekt połączenia drogi krajowej nr 1 z północną częścią miastaCzęstochowy przez węzeł DK1 z ul. Makuszyńskiego otrzyma 18,5 mln złdotacji ze środków Funduszu Spójności. Projekt obejmuje budowęwęzła łączącego drogę krajową nr 1 z drogą krajową nr 91,zlokalizowanego na styku dzielnic Wyczerpy oraz Północ w Częstochowie.

 

Krajowa "jedynka" w Czechowicach-Dziedzicach już po przebudowie

W ostatnim dniu czerwca do ruchu została oddana przebudowana droga krajowa nr 1w miejscowości Czechowice-Dziedzice.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021