Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

10 X

. Znaleziono 1098 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 10

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1098 wszystkich):

Nowe obejście krajowej "10"

Rusza budowa obwodnicy m. Kobylanka, Morzyczyn, Zieleniewo w ciągu drogikrajowej Nr 10 Szczecin - Bydgoszcz o długości 10 km. GDDKiA podpisała wczwartek, 30 czerwca br. umowę z wykonawcą - firmą NCC Aktiebolag na kwotęponad 86,7 mln zł.

 

Nadmorska „szóstka”

Z początkiem lipca udostępniono kierowcom przebudowany odcinek drogi krajowejnr 6 pomiędzy Gościcinem a Wejherowem. Inwestycja o wartości 45 mln złwpłynie na poprawę warunków podróżowania wzdłuż wybrzeża Bałtyku.

 

Inwestycje pod ekspresową 10

Południowa obwodnica Torunia nabiera kształtów. Budowany, 12 km odcinekzostanie włączony w ciąg przyszłej drogi ekspresowej S-10 Szczecin -Bydgoszcz - Toruń - Płońsk Ponadto na potrzeby przyszłej"ekspresówki" remontowany jest 8 km odcinek Przyłubie -MałaNieszawka i modernizowane skrzyżowanie w miejscowości Lisi Ogon.

 

S-5 i S-10 w okolicach Bydgoszczy

Rozpocznie się budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku od Bydgoszczy domiejscowości Stryszek. Kontrakt o wartości ponad 60 mln zł netto zostałpodpisany pomiędzy GDDKiA a wykonawcą, firmą Budimex Dromex.

 

Ekspresówki na dobrej drodze

Droga ekspresowa S10 i S5 jako element szybkiego połączenia ognisk aglomeracjibydgosko - toruńskiej umożliwi połączenie Bydgoszczy z Toruniem drogą owysokich parametrach, co zaowocuje skróceniem czasu podróży i poprawąbezpieczeństwa ruchu. Prace rozpoczną się pod koniec listopada i potrwają dokońca 2006 roku.

 

Sprawniej na przejściach w zachodniopomorskim

Szczeciński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradprzebuduje odcinki dróg krajowych nr 10 i 13 prowadzące przez terendawnych przejść granicznych w Lubieszynie i Rosówku. Zrealizowanie tychinwestycji usprawni przejazd granicę i uporządkuję ruch.

 

Sprawniej przez granicę

Wcześniej niż przewidywał kontrakt zostały zakończone prace przyprzebudowie drogi krajowej nr 13 w rejonie dawnego przejścia granicznego wRosówku. Pierwotnie prace miały zakończyć się w połowie listopada,ale wykonawcy dołożyli starań i kierowcy mogą już bez przeszkódpokonywać granicę. Trwa rozpoczęta w wrześniu tego roku przebudowa DK nr 10na granicy w Lubieszynie. Przez to dawne przejście graniczne powinniśmywygodnie przejechać we wrześniu przyszłego roku.

 

10 km świętokrzyskich dróg z nową nawierzchnią

Pięć odcinków dróg krajowych na terenie województwaświętokrzyskiego będzie miało nową nawierzchnię. Kielecki oddziałGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad przeprowadzi w kwietniuprzetargi na wyremontowanie fragmentów dróg krajowych o łącznejdługości ponad 10 kilometrów.

 

Będą utrudnienia na krajówkach w kujawsko-pomorskim

Wkrótce przebudową i remontami objęte zostaną m.in. drogi krajowe nr10 i DK25 w  województwie kujawsko-pomorskim. Kierowcy musza liczyćsię z utrudnieniami.

 

Remonty krajówek w kujawsko-pomorskim

Ruszyły prace na drogach krajowych województwa kujawsko-pomorskiego.Inwestycje wpłyną na poprawę bezpieczeństwa m.in. na drogach krajowych nr10, 15, 25 i 91.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 10".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021