Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

11 X

. Znaleziono 1077 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 11

Spróbuj też wyszukać: droga nr 11 kamerki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1077 wszystkich):

Droga nr 94 Krzywa - Wrocław

Bardzo prawdopodobne, że 2006 roku ruszy remont drogi krajowej nr 94 na odcinkuKrzywa - Wrocław. Do inwestycji szacowanej na około 100 mln zł przymierza siewrocławski oddział GDDKiA.

 

Ekspresowo do Kórnika

Jak zapewnia poznański oddział GDDKiA, najpóźniej w kwietniu br. rozpoczniesię modernizacja odcinka drogi krajowej nr 11 między Krzesinami a Kórnikiem.Inwestycja realizowana będzie przez dwa lata, tak aby pod koniec 2007 rokutrasa stała się pierwszą w Wielkopolsce dwujezdniową drogą ekspresową, zpięcioma bezkolizyjnymi, dwupoziomowymi skrzyżowaniami.

 

Mazowiecka droga nr 630 gotowa

Droga wojewódzka nr 630 - pierwsza z regionalnych tras przebudowywanych naMazowszu z udziałem unijnych funduszy - została oddana do użytku.

 

Plany dla ekspresowej "11" na wybrzeżu

Trwają prace projektowe nad dostosowaniem drogi krajowej nr 11 do parametrówdrogi ekspresowej na odcinkach: Koszalin-Kołobrzeg oraz od Koszalina do granicwojewództwa.

 

10 mln dla obwodnicy Ostrowa

Ostrów Wielkopolski otrzyma 10 mln zł z budżetu państwa na budowęobwodnicy. Za dofinansowaniem głosowali wszyscy parlamentarzyści z regionu.Dzięki inwestycji zmieni się przebieg dróg krajowych nr 11, 25 i 36,które obecnie biegną przez centrum miasta co powoduje mieszanie sięruchu lokalnego z ruchem tranzytowym.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Ostrowa

Na początku czerwca bieżącego roku rozpoczęła się budowa obwodnicy OstrowaWielkopolskiego, która znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 11.Pierwszy etap trasy powstanie do końca przyszłego roku.

 

Jak ominąć Bobolice w drodze nad morze

Przez miejscowość Bobolice położoną we wschodniej cześciwojewództwa zachodniopomorskiego przebiega droga krajowa nr 11 będącanajkrótszą trasą prowadzącą na środkowe wybrzeże z południaPolski. Z „jedenastką” krzyżuje się tam droga krajowa nr 25obsługująca ruch nad morze z kierunku Bydgoszczy i dalej Warszawy. Do tegodochodzą również skrzyżowania z drogami wojewódzkimi nr 171 i205. Z powodu wzmożonego ruch turystyczny podczas wakacyjnych weekendówmogą w tej miejscowości tworzyć się korki.

 

Będzie bezpieczniej na DK11 i 25

W związku z planowaną przebudową skrzyżowań na drogach krajowych nr 11 i 25w Bobolicach w województwie zachodniopomorskim, powstaną nowe ronda,które mają zwiekszyć bezpieczeństwo podróżujących.

 

Remont DK11 w Bobolicach, będą utrudnienia na trasie nad morze

Trwa przetarg na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego w Bobolicach na drodzekrajowej nr 11. Prace rozpoczną się w sierpniu tego roku, a zakończą się dopołowy czerwca przyszłego roku. Kierowców czekają utrudnienia w ruchu.

 

Zakończona przebudowa DK11 w Bobolicach

Po prawie roku prac zakończyła się przebudowa, newralgicznej z punktuwidzenia ruchu drogowego w województwie zachodniopomorskim, siecidrogowej w Bobolicach na drodze krajowej nr 11.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 11".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021