Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

15 X

. Znaleziono 800 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 15

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 800 wszystkich):

Wątek na forum: Znamy lokację toruńskiego mostu

nie wiem ktory juz czas czytam ze droga nr 15 biegnie z berlina do kaliningradu i jeszcze przez mazury!!!. jak czytam takie bzdury to dochodze do wniosku ze polscy dziennikarze to DEBILE!!!!!! wystarczy spojrzec w 1 lepszy atlas i zobaczyc jak jest na prawde. ciekawe kto o zdrowych zmysla...

 

Road to Hel

Droga wiodaca z Trójmiasta na Hel nazywana przewrotnie przezkierowców stojących w korkach - road to hell (drogą do piekła)doczekała się wreszcie modernizacji. Dzięki rozpoczętej inwestycji, drogapopularnie zwana „dwieścieszesnastką” ma stać sięwizytówką województwa pomorskiego...

 

Łopaty poszły w ruch

Dzisiaj, 14 września w samo południe, odbyło się uroczyste rozpoczęciemodernizacji drogi krajowej nr 4 na odcinku Targowisko - Tarnów. Całkowitykoszt inwestycji wyniesie około 340 mln zł i potrwa 1,5 roku.

 

Obwodnica Gniezna już wkrótce

6,3-kilometrowa nowa droga w standardzie trasy ekspresowej na północnychperyferiach Gniezna ma być gotowa tej jesieni. Będzie stanowić obwodowąGniezna w ciągu drogi krajowej nr 15 w stronę Torunia.

 

Droga 74 pilnie potrzebna

Budowa drogi ekspresowej nr 74 znalazła się w "Harmonogramie budowyautostrad i dróg ekspresowych na lata 2007-2013". "Trzebazrobić wszystko, aby przyspieszyć tę niezwykle ważną dla regionuinwestycję" - Włodzimierz Wójcik, wojewoda świętokrzyski.

 

Droga nr 68 Kukuryki - Wólka Dobryńska

"Przebudowa drogi krajowej nr 68 - odcinek Kukuryki - Wólka Dobryńskawraz z dobudową pasa postojowego dł. 5.19 km" to jeden z najważniejszychprojektów realizowanych na Lubelszczyźnie. Do dnia dzisiejszego zakończonoprace obejmujące ponad 55% całego zadania. Przewidywany termin zakończeniakontraktu to koniec grudnia 2006 roku.

 

Mazowiecka droga nr 630 gotowa

Droga wojewódzka nr 630 - pierwsza z regionalnych tras przebudowywanych naMazowszu z udziałem unijnych funduszy - została oddana do użytku.

 

Połączą DK15 z autostradą A1

Rozpoczęły się prace na drodze łączącej węzeł "Turzno"autostrady A1 z droga krajową nr 15 w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Czasowo wyłączą DW nr 250 z ruchu

Przez dziewięć dni stycznia panować będą utrudnienia na drodzewojewódzkiej nr 250. Związane będą one ze szkoleniami na pobliskimpoligonie.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Brodnicy

Mimo zimowej pory ruszyły prace przy budowie obwodnicy Brodnicy w ciągu drogikrajowej nr 15. Nowa droga zostanie oddana do użytku w połowie przyszłegoroku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 15".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021