Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

16 X

. Znaleziono 547 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 16

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 547 wszystkich):

Kręgosłup Warmii i Mazur za 3 mld zł

Modernizacja drogi nr 16 określanej mianem kręgosłupa Warmii i Mazur wyniesie3 mld złotych. Ta strategiczna inwestycja na trasie Grudziądz – Iława– Olsztyn – Ełk powinna być podjęta w latach 2007-2013 –apelują drogowcy oraz władze wojewódzkie i powiatowe.

 

Ekspresowa Szesnastka

W Olsztynie zawiązało się stowarzyszenie „Szesnastka”. Łączyono samorządy wszystkich gmin leżących wzdłuż drogi krajowej nr 16 wewspólnym działaniu na rzecz przekształcenia jej w drogę ekspresową.

 

Dwujezdniowa droga przez Mazury?

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje rozbudowę drogikrajowej nr 16 na odcinku Mrągowo – Orzysz. Nowa dwujezdniowa drogajeszcze nie istnieje, a już może powstać konflikt. Powodem jest możliwośćprzebiegu trasy przez cenne przyrodniczo obszary.

 

Kilkadziesiąt wariantów dla szesnastki

Olsztyński Oddział GDDKiA zakończył właśnie inwentaryzację przyrodnicządla zadania przebudowa drogi krajowej nr 16 na odcinku Sorkwity-Orzysz-Ełk. Jejwyniki będą stanowiły podstawę dalszych prac nad przygotowaniem przebudowydrogi. 17 lutego odbędzie się spotkanie z ekologami w tej sprawie. W sumie doanalizy jest ponad 40 wariantów przebiegu trasy.

 

Interwencja w sprawie szesnastki

Z uwagi na planowane przez Ministra Infrastruktury wstrzymanie wydatkówna budowę odcinka drogi S-5 oraz przebudowę drogi krajowej nr 16 na rzeczdwóch nowych inwestycji związanych z budową autostrad władzewojewództwa warmińsko-mazurskiego wystosowały pismo, by zapobiecrelokacji środków.

 

Nowa szesnastka od Biskupca do Borek Wielkich

Po kilku miesiącach ponownie podpisano umowę na budowę odcinka drogi krajowejnr 16 Biskupiec – Borki Wielkie. Prace budowlane będą mogły rozpocząćsię już w czerwcu, a ich zakończenie przewidziane jest na grudzień 2012roku. Prace budowlane wycenione przez nowe konsorcjum wyniosą 146,5 mln zł.

 

Konsultacje dla DK 16 Borki Wielkie - Mrągowo

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie na 19września zaplanowała spotkania informacyjno-konsultacyjne dotyczące projektu„Budowa drogi krajowej nr 16 na odcinku Borki Wielkie –Mrągowo”.

 

Debatują nad wariantem DK 16 Mrągowo - Orzysz - Ełk

Odbyło się posiedzenie Zespołu Opiniowania Projektów Inwestycyjnych,na którym zaprezentowano Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe(STEŚ) dla budowy drogi krajowej nr 16 Mrągowo-Orzysz-Ełk.

 

Utrudnienia na DK 16 Biskupiec - Borki Wielkie

Od wtorku kierowców czekają zmiany w organizacji ruchu na drodzekrajowej nr 16 na odcinku Biskupiec - Borki Wielkie.

 

Budimex wybuduje obwodnicę Ostródy

W dniu wczorajszym podpisana została umowa na wybudowanie obwodnicyOstródy będącej w części drogą ekspresową S7, a w części drogąkrajową nr 16. Wykonawcą będzie konsorcjum firm Budimex i Ferrovial Agroman.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 16".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019