Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

17 X

. Znaleziono 485 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 17

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 485 wszystkich):

Rusza obwodnica Garwolina

Koncepcja budowy obwodnicy Garwolina powstawała na przestrzeni kilkudziesięciulat. Podpisany 7 października kontrakt pomiędzy wykonawcą a GDDKiA jestprzypieczętowaniem i uwieńczeniem tego wieloletniego procesu. Obwodnica bezieliczyć 13 km a jej budowa pochłonie 183 mln zł.

 

Obwodnica Garwolina otwarta

W dniu dzisiejszym odbyło się otwarcie obwodnicy Garwolina w ciągu drogikrajowej nr 17. Zakończyły się wreszcie prace nad 12,8 km odcinkiemobwodnicy, które trwały od listopada 2005 roku. Całkowity kosztinwestycji to ponad 240 mln zł.

 

Otwarcie odcinka DK nr 17

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o oddaniu doużytku zmodernizowanego, ponad 12 km odcinka drogi krajowej nr 17Tomaszów Lubelski - Hrebenne.

 

Obwodnica Hrebennego gotowa

Do użytku oddano ponad 2 km odcinek obwodnicy Hrebennego w ciągu drogikrajowej nr 17 Tomaszów Lubelski – Hrebenne. Zasadnicze pracetrwające od 2006 roku zakończyły się już na początku bieżącego roku,jednak konieczny był jeszcze odbiór drogi.

 

Świętokrzyskie krajówki w TEN-T

Żadna ze świętokrzyskich dróg nie została zakwalifikowana doTranseuropejskiej Sieci Transportowej TEN-T, kiedy to negocjowaliśmy ten układw 2002 roku. Teraz w TEN-T mają szansę znaleźć się drogi krajowe nr 7 i 74.

 

DK 17 do remontu

W ciągu 15 miesięcy ma zostać zmodernizowany 17 km odcinek drogi krajowej nr17 Piaski – Łopiennik. Koszt tego zadania to 112 mln zł. W związku zpracami drogowymi kierowcy muszą uważać na utrudnienia.

 

1,2 mld zł na lubelskie inwestycje drogowe

W tym roku lubelscy drogowcy będą dysponować czterokrotnie większymi niż wubiegłym roku środkami na realizację inwestycji drogowych. W planach jestm.in. rozpoczęcie budowy obwodnic Kraśnika i Kocka oraz przebudowa drogikrajowej nr 17.

 

Rozpoczynają się remonty mostów na DK 17 i DK 63

Ruszyły prace przy remoncie dwóch mostów, na drodze krajowej nr17 w Zagrodach oraz na drodze krajowej nr 63 w Brzozowym Kącie (woj.lubelskie). Na czas remontu wprowadzono nową organizację ruchu. Pracezakończą się w lipcu br.

 

Mazowsze: bezpieczniej na DK50 i nie tylko

W 2010 roku na mazowieckich drogach krajowych trwały działania inżynieryjnepoprawiające bezpieczeństwo. Najszybciej zmienia się droga nr 50.

 

Powstanie dodatkowy pas na DK nr 17

Kręty odcinek drogi krajowej nr 17, pomiędzy miejscowościami Łabunie Reformai Polanówka w woj. lubelskim zyska dodatkowy pas ruchu. Wartość prac toblisko 12,7 mln zł, a realizacją zajmuje się PRD Zamość.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 17".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021