Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

20 X

. Znaleziono 563 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 20

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 563 wszystkich):

Mazowiecka droga nr 630 gotowa

Droga wojewódzka nr 630 - pierwsza z regionalnych tras przebudowywanych naMazowszu z udziałem unijnych funduszy - została oddana do użytku.

 

DK 20 do remontu

Firma Skanska podpisała kontrakt na modernizację 10,4 km odcinka drogikrajowej nr 20 z Kłobuczyna do Egiertowa. Prace remontowe na tym odcinkupomorskiej drogi mają potrwać do drugiej połowy sierpnia bieżącego roku ibędą kosztować ponad 21 mln zł.

 

Łódzkie: wyremontowana droga do remontu

Półtora miesiąca po remoncie drogę wojewódzką nr 480 w woj.łódzkim ponownie trzeba naprawiać. Nowy asfalt pęka tak, żewyremontowany odcinek nadaje się znowu do wymiany. 

 

Droga nr 374 w Strzegomiu gotowa

21 sierpnia oddano do użytku wyremontowaną drogę wojewódzką nr 374 naodcinku Strzegom – Stanowice. Był to II etap zadania rozpoczętego wubiegłym roku.

 

Droga wojewódzka nr 455 otwarta po powodzi

Od poniedziałkowego popołudnia kierowcy znów będą moglipodróżować drogą wojewódzką nr 455 z Jelcza-Laskowic doStarego Otoku (województwo dolnośląskie).

 

20 miesięcy na obwodnicę Frampola

Za dwadzieścia miesięcy kierowcy skorzystają z obwodnicy Frampola leżącej wciągu drogi krajowej nr 74. Drogowcy podpisali umowę z wykonawcą inwestycji.Wykonawca w ciągu miesiąca rozpocznie prace na realizację których makolejne 18 miesięcy oraz jeden miesiąc na rozliczenie prac. Kierowcy z nowejtrasy skorzystają w połowie września 2012 r. Inwestycja będzie kosztowałałącznie ok. 51 mln zł z czego dofinansowanie unijne wyniesie ok. 27,5 mlnzł.

 

Wymagająca obwodnica Ełku

Budowa obwodnicy Ełku na drodze nr 65 (warmińsko-mazurskie) wymagacierpliwości kierowców i mieszkańców. Będą duże utrudnieniaruchu. Za to później - bezkolizyjny przejazd. Droga będzie na sporymodcinku miała dwie jezdnie.

 

Rusza rozbudowa kolejnego odcinka bramowego w Łódzkiem

Rozpoczęła się modernizacja kolejnego odcinka bramowego (wiodący do granicyz sąsiednim województwem) na drogach w województwie łodzkim. Tymrazem rozbudowany zostanie odcinek drogi nr 492 od Ważnych Młynów dogranicy z województwem śląskim.

 

Remonty krajówek w woj. pomorskim

W tym roku odcinki pomorskich dróg krajowych nr 20, 21, 22 i 55 zyskałyodnowiona nawierzchnię. Jak zapowiada GDDKiA wyremontowanych odcinkówjeszcze przybędzie. Wszystko to dzięki pozyskaniu przez gdański OddziałGDDKiA dodatkowych środków na remonty. Lista odcinków drógkrajowych w województwie pomorskim poddanych odnowie w 2012 roku maszansę zwiększyć się do 54 kilometrów.

 

Dwa fragmenty DK20 do remontu

Niebawem ruszą remonty kolejnych odcinków dróg krajowych wwojewództwie zachodniopomorskim. GDDKiA ogłosi przetargi na dwafragmenty drogi krajowej nr 20.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 20".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018