Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

216 X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 216

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Road to Hel

Droga wiodaca z Trójmiasta na Hel nazywana przewrotnie przezkierowców stojących w korkach - road to hell (drogą do piekła)doczekała się wreszcie modernizacji. Dzięki rozpoczętej inwestycji, drogapopularnie zwana „dwieścieszesnastką” ma stać sięwizytówką województwa pomorskiego...

 

Siedmiu na siódemkę Kraków-Myślenice

GDDKiA poinformowała o otwarciu ofert w przetargu na przebudowę drogi krajowejnr 7 Kraków – Chyże na odcinku Kraków – Myślenicewraz z poprawą odwodnienia w granicach istniejącego pasa drogowego. Pracemiałyby potrwać 2 lata.

 

Modernizacja Zakopianki Kraków - Myślenice

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała kontrakt naroboty budowlane w ramach przebudowy drogi krajowej Nr 7 Kraków-Chyżnena odcinku Kraków-Myślenice wraz z poprawą odwodnienia w granicachistniejącego pasa drogowego. Prace na blisko 30 kilometrowym odcinku wyniosą231,72 mln złotych.

 

Strategia drogowa dla pomorskiego

Samorządowcy z województwa pomorskiego rozmawiali z pomorskimiparlamentarzystami na temat stanu infrastruktury drogowej. W związku zkoniecznością rozwiązania problemów komunikacyjnych, powstałastrategia rozwoju sieci drogowej na nadchodzące lata.

 

Grójec: Gotowa ekspresowa obwodnica

19 września bieżącego roku oddano do użytku kolejny odcinek drogiekspresowej S7, który jednocześnie pełni funkcję ekspresowej obwodnicyGrójca. Przebudowa ponad 8 km odcinka drogi krajowej do parametrówtrasy szybkiego ruchu kosztowała około 216 mln zł

 

Gdynia: Którędy pobiegnie obwodnica?

W dniu dzisiejszym (25 lutego) odbędą się konsultacje społeczne związane zprojektem budowy Obwodnicy Północnej Aglomeracji Trójmiejskiej.Planowany odcinek dwujezdniowej drogi będzie mieć 14,3 km długości ipołączy Gdynię z Redą.

 

Obwodnica Północnej Aglomeracji Trójmiejskiej w kolejce po fundusze

Obwodnica Północnej Aglomeracji Trójmiejskiej, zwana potocznieOPAT-em ma być przedłużeniem kończącej się obecnie w Gdyni-Chylonitrójmiejskiej obwodnicy i ma połączyć również Rumię i Redę,jednocześnie odciążając obecną drogę krajową nr 6 w kierunku Słupska.Ponadto ma zapewnić lepszy dojazd w kierunku Półwyspu Helskiego.Władzom województwa pomorskiego oraz lokalnym samorządom zależy, abyponad 14 kilometrowa trasa została zakwalifikowana jako droga krajowa. Tylkowtedy jej budowę będzie prowadziła za pieniądze z budżetu państwaGeneralna Dyrekcja Dróg i Autostrad. Szacowany koszt przedsięwzięcia toaż 1,1 mld zł.

 

Przetarg na most na Nysie Łużyckiej ogłoszony

Dolnośląscy drogowcy ogłosili  przetarg na budowę mostu granicznego naNysie Łużyckiej. Będzie to trzeci i ostatni odcinek budowanego połączeniamiędzynarodowego biegnącego przez Worek Turoszowski między miastami Hradeknad Nisou (Czechy) i Zittau (Niemcy).

 

Ponad 63 mln unijnego wsparcia na pomorskie drogi

Przebudowa dróg wojewódzkich nr 216 i 240 oraz ulicy Jabłowskiejw Starogardzie Gdańskim, łączącej drogi wojewódzką nr 222 i krajowąnr 22 otrzyma dofinansowanie unijne.  

 

Remonty krajówek w kujawsko-pomorskim

Ruszyły prace na drogach krajowych województwa kujawsko-pomorskiego.Inwestycje wpłyną na poprawę bezpieczeństwa m.in. na drogach krajowych nr10, 15, 25 i 91.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 216".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021