Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

28 X

. Znaleziono 427 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 28

Spróbuj też wyszukać: droga nr 4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 427 wszystkich):

Limanowa: obwodnica i przebudowy

Rozpoczną się prace projektowe dla obwodnicy Limanowej (woj. małopolskie) wciągu drogi krajowej nr 28 Wadowice - Limanowa - Nowy Sącz - granica Państwa.

 

Umowa na projekt obwodnicy

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o podpisaniu umowy na wykonanie kompleksowej dokumentacjiprojektowej dla obwodnicy Zatora, która znajdzie się w ciągu drogikrajowej nr 28.

 

Droga krajowa nr 28 do remontu

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad kilkadni temu ogłosił przetarg na projekt i modernizację ponad 7 km odcinka drogikrajowej nr 28 Białka – Osielec. Inwestycja powinna zakończyć się wpołowie 2009 roku.

 

Biecz: Obwodnica już gotowa

16 października bieżącego roku oddano do użytku 5 km obwodnicę Biecza wciągu drogi krajowej nr 28 Zator – Przemyśl. Nowa droga, którakosztowała 120 mln zł, pozwoli na wyprowadzenie ruchu tranzytowego z centrummiasta.

 

Obwodnica Biecza – budową roku

Obwodnica Biecza w ciągu drogi krajowej nr 28 Zator - Przemyśl - inwestycjakrakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad -zwyciężyła w konkursie organizowanym przez rzeszowski oddział StowarzyszeniaInżynierów i Techników Komunikacji "Budowa drogowo-mostowa2008 roku".

 

Nowy wiadukt w ciągu DK 28 Wadowice – Sucha Beskidzka

Powstanie wiadukt nad linią PKP w ciągu drogi krajowej nr 28 Wadowice–Sucha Beskidzka. Wartość kontraktu podpisanego z firma Skanska wynosi7,1 mln zł brutto. Inwestycja będzie realizowana w ramach zadania budowyzbiornika wodnego Świnna Poręba. Termin zakończenia prac to 31 stycznia 2012r.

 

DK 28 – powstanie nowy most na Rabie

W Mszanie Dolnej (woj. małopolskie) w ciągu drogi krajowej nr 28 łączącejmiejscowość Zator z Nowym Sączem wybudowany zostanie nowy most na rzeceRabie. Wojewoda małopolski wydał zezwolenie na realizacje inwestycji.Rozpoczęcie budowy planowane jest na 2011 rok.

 

DK 28 w Gorlicach: płynniej i bezpieczniej

Zmieni się organizacja ruchu na Zawodziu, w obrębie drogi krajowej nr 28 orazna kolizyjnym skrzyżowaniu ulic Zakole i Skrzyńskich w Gorlicach(małopolskie). W obydwu przypadkach chodzi o poprawę płynności ruchu,bezpieczeństwo pieszych i kierowców.

 

Inwestycje mostowe na DK 28

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - przymierza się do budowydwóch nowych mostów w ciągu drogi krajowej nr 28.

 

Kolejne kilometry obwodnicy Przemyśla

Do użytku oddany został dodatkowy, 4-kilometrowy odcinek obwodnicy Przemyśla,który połączy drogę krajową nr 28 z drogą wojewódzką 855.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 28".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021