Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

4 X

. Znaleziono 855 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 4

Spróbuj też wyszukać: "droga nr 4" droga nr *4* droga nr "4"

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 855 wszystkich):

Wątek na forum: Wojnicz czeka na obwodnicę

Droga nr 4 jest w obecnej chwili jednym wielkim placem budowy. Jest to jedna z nielicznych międzynarodówek biegnących przez Polskę, która jest konsekwentnie modernizowana. Już niebawem z Łańcuta do granicy niemieckiej będziemy mogli podróżować w niespotykanych jak na Polskę warunkach (obecni...

 

Wątek na forum: Śląskie walczy o pieniądze z RPO

Droga nr 4 na Śląsku już nie istnieje - teraz jest to nr 94. ~Ślązak

 

Pierwsze unijne pieniądze na drogach Małopolski

Projekt remontu drogi nr 4 na odcinku Kraków - Targowisko jest pierwszymkontraktem na drogach małopolski współfinansowanym przez Unię Europejską.Wartość robót budowlano - montażowych to ponad 17,79 mln euro, z czego 75%zostanie dofinansowane z europejskiego funduszu ISPA.

 

Luźniej na czwórce

Dzisiaj, 15 lipca 2005 roku udostępniono kierowcom dwie jezdnie na nowowybudowanym odcinku drogi krajowej nr 4 pomiędzy Krakowem a Wieliczką. Takazmiana organizacji ruchu (pomimo trwającej budowy) pomoże rozładowaćpowstające dotychczas korki oraz ułatwi podróż wybierającym się nawakacje.

 

Droga Nr 4: Targowisko - Tarnów

9 sierpnia 2005 r. GDDKiA O/Kraków podpisała kontrakt na modernizacjękrajowej "czwórki" na trasie Targowisko - Tarnów wraz z rozbudowąodcinka Zgłobice - Tarnów oraz budową węzła w Tarnowie. Wartość kontraktuto: 75,6 mln euro brutto. Umowny czas realizacji inwestycji to 18 miesięcy.

 

Łopaty poszły w ruch

Dzisiaj, 14 września w samo południe, odbyło się uroczyste rozpoczęciemodernizacji drogi krajowej nr 4 na odcinku Targowisko - Tarnów. Całkowitykoszt inwestycji wyniesie około 340 mln zł i potrwa 1,5 roku.

 

Remonty na czwórce

Od 16 stycznia, w woj. małopolskim zmieniła się organizacja ruchu na drodzenr 4 z powodu rozpoczęcia remontu obiektu mostowego w Jasieniu (modernizacjadrogi na odcinku Targowisko-Tarnów). "Z utrudnieniami na"czwórce" użytkownicy drogi muszą się liczyć do marca 2007roku" - informuje Magdalena Chacaga rzecznik GDDKiA O/Kraków.

 

Zmiany na „czwórce” Targowisko – Tarnów

21 grudnia zostały wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na drodze krajowej nr4 pomiędzy Targowiskiem a Tarnowem, która jest modernizowana na odcinku odługości 34,5 km. Największe zmiany nastąpiły w okolicy Tarnowa.

 

Przetarg na nadzór remontu DK 4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o otwarciuofert w przetargu na nadzór nad realizacją przebudowy drogi krajowej nr4 na odcinku Machowa-Łańcut.

 

Remont DK 4 obwodnicy Brzeska

Rozpoczyna się remont  w Brzesku, na  odcinku drogi krajowej nr 4, odronda z drogą nr 75 do skrzyżowania z drogą wojewódzką 768. Jest topierwszy etap remontu nawierzchni drogi nr 4 stanowiącej obwodnicę Brzeska.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021