Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

7 X

. Znaleziono 944 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 7

Spróbuj też wyszukać: droga nr 7 swietokszyskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 944 wszystkich):

Rozbudowa krajowej siódemki

W ciągu drogi krajowej nr 7 przybył nowy węzeł drogowo - kolejowy wraz zobwodnicą Skarżyska Kamiennej. Koszt budowy wyniósł 58 mln złotych izostał w całości pokryty ze środków budżetowych.

 

Kontrakt z wiaduktem i węzłem

GDDKiA poinformowała o podpisaniu umowy na budowę węzła w Nowym DworzeGdańskim i wiaduktu w Kmiecinie w ramach projektu "Wzmocnienie nawierzchnidrogi krajowej nr 7 Gdańsk - Warszawa - Chyżne odcinek B: Kiezmark -Jazowa" z firmą Budimex - Dromex.

 

Modernizacja drogi krajowej Nr 7 Rabka - Chyżne

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę namodernizację drogi krajowej Nr 7 na blisko 35-kilometrowym odcinku Rabka -Chyżne wraz z poprawą odwodnienia i przebudową istniejących obiektówmostowych. Wartość kontraktu to 212.758.264,74 złotych brutto.

 

Kolejne prace na DK 7

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowie,poinformowała o rozpoczęciu modernizacji drogi krajowej nr 7 na odcinku odługości 1,3 km w Książu Wielkim.

 

Świętokrzyskie drogi w 2008 r.

W przyszłym roku w województwie Świętokrzyskim dzięki dofinansowaniuz Unii Europejskiej mają ruszyć kolejne inwestycje drogowe. Największą znich będzie przebudowa drogi krajowej nr 7 ze Skarżyska do Występy.

 

Lepsze drogi krajowe na Mazowszu

W ciągu najbliższych lat mazowieccy drogowcy będą realizować projektyzwiązane z drogami krajowymi na południu województwa. Zaplanowano m.in.budowę kilku obwodnic, w tym drogowego obejścia Radomia, oraz modernizacjęistniejących dróg krajowych nr 7, 9 i 12.

 

Węzeł Kielce na półmetku

Dobiegają końca prace przy czterech wiaduktach powstających w ramach węzłaKielce Północ. Inwestycja realizowana od lipca ubiegłego roku, u zbiegudróg krajowych nr 7 i 73, ma zostać w całości zrealizowana do końcaczerwca 2009 roku.

 

Świętokrzyskie krajówki w TEN-T

Żadna ze świętokrzyskich dróg nie została zakwalifikowana doTranseuropejskiej Sieci Transportowej TEN-T, kiedy to negocjowaliśmy ten układw 2002 roku. Teraz w TEN-T mają szansę znaleźć się drogi krajowe nr 7 i 74.

 

Objazd DK 7 przy Baranowskiej Górze

Od poniedziałku 6 lipca planowana jest zmiana organizacji ruchu na odcinkuSkarżysko – Występa drogi ekspresowej nr 7 w okolicy BaranowskiejGóry. W godzinach popołudniowych planowane jest zamknięciekilkusetmetrowego odcinka drogi nr 7. Objazd skierowany zostanie na specjalniewybudowaną tymczasową drogę po wschodniej stronie„siódemki”.

 

Stara DK 7 traci status drogi krajowej

Z chwilą zakończenia prac budowlanych na drodze ekspresowej S7 PołudniowejObwodnicy Gdańska dotychczasowa droga krajowa nr 7 na terenie gmin PruszczGdański (wiejska) i Cedry Wielkie z mocy ustawy zostaje przekwalifikowana nadrogę gminną.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 7".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021