Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

74 X

. Znaleziono 140 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 74

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 140 wszystkich):

Droga 74 pilnie potrzebna

Budowa drogi ekspresowej nr 74 znalazła się w "Harmonogramie budowyautostrad i dróg ekspresowych na lata 2007-2013". "Trzebazrobić wszystko, aby przyspieszyć tę niezwykle ważną dla regionuinwestycję" - Włodzimierz Wójcik, wojewoda świętokrzyski.

 

Bezpieczniej na DK 74

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o zakończeniu remontu odcinka drogi krajowej nr 74 Kielce –Cedzyna. Inwestycja była odpowiedzią na starania mieszkańców Cedzyny,domagających się poprawy bezpieczeństwa.

 

Ruszyła budowa wschodniej wylotówki z Kielc DK 74

Symbolicznym wbiciem pierwszej łopaty zaczęła się 17 czerwca 2009 budowaWylotu Wschodniego drogi ekspresowej nr 74 z Kielc w kierunku Lublina iRzeszowa. Prace rozpoczęły się w miejscowości Cedzyna przy moście. WylotWschodni to inwestycja ważna nie tylko dla kierowcówpodróżujących drogą 74, ale i mieszkańców Kielc. Nowa drogaekspresowa zastąpi bowiem zatłoczoną i zniszczoną obecną wylotową ulicęSandomierską.

 

Rozstrzygnięto przetargi na przebudowę dróg krajowych nr 74 i 82

Rozstrzygnięto dwa przetargi dotyczące poprawy bezpieczeństwa na dwóchodcinkach dróg krajowych (DK 74 i DK 82) na Lubelszczyźnie. Pracepotrwają najpóźniej do końca listopada 2010 roku.

 

Obwodnica Kraśnika w ciągu DK 74 oddana

9 listopada pierwsi kierowcy przejechali obwodnicą Kraśnika zbudowaną wciągu drogi krajowej nr 74 omijając centrum miasta. Inwestycję zrealizowano wczasie 19 miesięcy, zgodnie z podpisaną umową. Całkowity koszt realizacjiprojektu wynosi  ok. 115,5 mln zł, z czego maksymalna wartośćdofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego took. 105 mln zł. W przyszłości obwodnica Kraśnika zyska połączenie zplanowaną drogą ekspresową S19.

 

Wystartowała budowa obwodnicy Hrubieszowa w ciągu DK 74

Symbolicznym wbiciem pierwszej łopaty potwierdzono rozpoczęcie budowyobwodnicy Hrubieszowa w ciągu drogi krajowej nr 74. W ramach inwestycjipowstanie obwodnica o długości 9,3 km prowadząca po południowo wschodniejstronie miasta. Jej przygotowanie i budowa pochłonie w sumie 179 mln zł. Pracepotrwają 21 miesięcy.

 

Zmiany na DK 74 w Łagowie

Poważna zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 74 Kielce– Opatów z drogą wojewódzką nr 756 w Łagowie planowanajest pod koniec kwietnia. Skrzyżowanie zostanie zastąpione przez małe rondo,a kierowcy jadący drogą krajową nr 74 nie będą już mieli pierwszeństwaprzejazdu.

 

Bezpieczniej na drodze nr 74 w świętokrzyskim

Kierowcy mogą bezpiecznie wjechać na drogę krajową nr 74 z drógpodporządkowanych w Mniowie. Od dzisiaj działa tam nowa sygnalizacjaświetlna. Zmieniona została także organizacja ruchu w obrębie 7 skrzyżowańz drogą nr 74 na kilkukilometrowym odcinku Rozgół - Mniów.

 

Na DK nr 74 w Woli Jachowej bez utrudnień

Kierowcy mogą jeździć bez utrudnień nowym mostem w Woli Jachowej w ciągudrogi krajowej nr 74. Będą jeszcze prowadzone prace związane zrozbiórką tymczasowego mostu jednak wpłynie to tylko na ograniczenieprędkości. Całe przedsięwzięcie zakończy się w pierwszym kwartaleprzyszłego roku.

 

Remont krajowej 74 w Radlinie

Rozpoczęły się prace remontowe na 3,2-kilometrowym odcinku drogi krajowej nr74 w Radlinie w województwie świętokrzyskim. Utrudnienia dlakierowców potrwają do końca października.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 74".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021