Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

77 X

. Znaleziono 90 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 77

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 90 wszystkich):

Wspólna obwodnica

W styczniu br. samorządy Stalowej Woli i Niska wspólnie z rzeszowskimoddziałem GDDKiA podpisały trójstronne porozumienie w sprawie budowyobwodnicy dla obu miast. Obwodnica powstanie w ciągu drogi krajowej nr 77 natrasie Sandomierz – Stalowa Wola – Nisko – Jarosław –Przemyśl do granicy z Ukrainą.

 

Skanska wyremontuje DK 77

Firma Skanska podpisała umowę na modernizacje 5,4 km odcinka drogi krajowej nr77 Lipnik – Przemyśl. Prace będą prowadzone na odcinku łączącymStalową Wolę i Nisko. Rozpoczęty właśnie remont ma potrwać do listopadabieżącego roku.

 

Sandomierz: Mota-Engil zbuduje most

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradrozstrzygnął przetarg na budowę mostu przez Wisłę w Sandomierzu w ciągudrogi krajowej nr 77. Komisja przetargowa wyłoniła najtańszą ofertę,którą złożyła firma Mota-Engil.

 

Sandomierz: Wybudują most za 80 mln zł

Prezes Urzędu Zamówień Publicznych pozytywnie zaopiniował wynikprzetargu na budowę mostu w Sandomierzu w ciągu drogi krajowej nr 77. Dziękitemu będzie można podpisać umowę z firmą Mota-Engil, którarozpocznie prace budowlane już wiosna przyszłego roku.

 

Jest decyzja dla obwodnicy Leżajska

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu decyzji lokalizacyjnej dla pierwszego etapu obwodnicyLeżajska w ciągu drogi krajowej nr 77. Trasa klasy GP będzie liczyć prawie4,2 km.

 

Otwarto oferty na budowę I etapu obwodnicy Leżajska

W rzeszowskim Oddziale GDDKiA otwarto oferty na budowę I etapu obwodnicy Leżajska w ciągu drogi krajowej nr 77 Lipnik-Przemyśl. Oferty złożyło 17firm i konsorcjów reprezentujących nie tylko Polskę, ale także:Hiszpanię, Portugalię, Litwę i Chorwację. Najniższa oferta na realizacjętego 4-kilometrowego odcinka drogi wynosi ponad 36,5 mln złotych, zaśnajdroższa ponad 52 mln złotych. Kolejnym etapem będzie weryfikacjazłożonych ofert.

 

Uważniej na drogach krajowych 77 i 79 w Sandomierzu

Po ulewnych opadach deszczu kierowcy moga napotkać utrudnienia na drogachkrajowych  nr  77 (Lipnik – Sandomierz – Stalowa Wola) inr 79 (Warszawa – Sandomierz  - Kraków).

 

DK 77 i 79 w Sandomierzu w remoncie

Rusza remont około 2,5-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 77 w Sandomierzuza pieniądze na usuwanie skutków powodzi. Remonty dwóchodcinków DK 79 juz trwają.

 

II etap obwodnicy Leżajska w budowie

Trwa budowa II etapu obwodnicy Leżajska w ciągu drogi krajowej nr 77 Lipnik -Przemyśl. Zaawansowanie wszystkich robót wynosi ponad 70%. Prace powinnyzakończyć się jeszcze w tym roku.

 

Objazdy w Sandomierzu

W związku z remontem oraz zamknięciem przejazdu kolejowego przez drogękrajową nr 77 (ulica Trześniowska ) w Sandomierzu wprowadzono objazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 77".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021