Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

78 X

. Znaleziono 78 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 78

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 78 wszystkich):

Omijamy Kije

Została otwarta obwodnica miejscowości Kije, leżąca w ciągu drogi krajowejnr 78 na terenie województwa świętokrzyskiego. Roboty trwały od sierpnia2004 roku. Koszt inwestycji wyniósł ogółem 19,1 mln zł. Środkipochodziły z budżetu państwa.

 

Utrudnienia na DK 78 w Rybniku

Od poniedziałku, 12 marca br., wznowione zostaną prace drogowe zawiązane zprzebudową ul. Gliwickiej i Rybnickiej w Rybniku (droga krajowa nr 78).Docelowo roboty prowadzone będą na pięciu odcinkach, na których ruchkierowany będzie za pomocą wahadłowych sygnalizacji świetlnych.

 

Skanska wybuduje obwodnicę Siewierza

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowędotyczącą budowy obwodnicy Siewierza w ciągu drogi krajowej nr 78. W ramachkontraktu firma Skanska zbuduje 5,7 km dwujezdniową drogę. Koszt tejinwestycji to 225 mln zł.

 

Powstaje obwodnica Siewierza

Powstaje obwodnica Siewierza (woj. śląskie), która ma ogromne znaczeniedla ruchu tranzytowego przebiegającego przez miasto drogą krajową nr 1(Częstochowa – Bielsko-Biała) i drogą krajową nr 78 (Gliwice –Tarnowskie Góry – Kielce).

 

Koniec remontu na DK 78 w Wodzisławiu Śląskim

Zakończył się remont drogi krajowej nr 78 w Wodzisławiu Śląskim. Prace na2,2 km odcinku wyniosły prawie 19 mln zł. DK 78 jest główna arteriąmiasta.

 

Będzie przebudowa DK 78 w Rybniku

Pod koniec wakacji powinna rozpocząć się przebudowa drogi krajowej nr 78 wRybniku. Przebudowa drogi krajowej nr 78, obejmie odcinek 5,3 km, przy czymwiększość prac prowadzonych będzie pod ruchem, to znaczy bez całkowitegozamykania remontowanych fragmentów drogi. W zależności odrozstrzygnięć procedur przetargowych, prace powinny zacząć się w okolicachsierpnia lub września i potrwają 24 miesiące.

 

110 milionów z UE na północną obwodnicę Jędrzejowa

Inwestycja – budowa północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągu drogikrajowej 78 otrzyma 110 mln złotych dofinansowania w ramach ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. Obwodnicapółnocna Jędrzejowa będzie powiązana z wybudowaną w latach2003–2005 obwodnicą wschodnią w ciągu drogi ekspresowej S7. Pracepowinny zakończyć się w 2012 roku.

 

Nowa obwodnica na Śląsku – obwodnica Siewierza w ciągu DK 78

Na Śląsku przybyła kolejna obwodnica – obwodnica Siewierza w ciągudrogi krajowej nr 78. Budowa siedmiokilometrowej obwodnicy Siewierzarozpoczęła się dwa lata temu a całkowity koszt inwestycji to ok. 220 mlnzł. Nowa droga przeprowadzi ruch samochodowy relacjizachód-wschód ponad DK 1 - połączenie z DK 1 możliwe będziepoprzez nowy węzeł drogowy. Takie rozwiązanie ma na celu zapewnieniemaksymalnego bezpieczeństwa kierowców i pieszych oraz poprawęprzepustowości drogi nr 78 na tym odcinku.

 

Północna obwodnica Jędrzejowa czeka na otwarcie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad złożyła Wniosek ozezwolenie na użytkowanie północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągudrogi krajowej nr 78 został złożony w czwartek przez Generalną. Drogazostanie otwarta po wydaniu zezwolenia przez Wojewódzkiego InspektoraNadzoru Budowlanego. GDDKiA szacuje, że kierowcy powinni nią pojechać jeszczew grudniu.

 

Zamknięcia na DK nr 78 do granicy w Piwnicznej Zdroju

W związku z prowadzoną przebudową drogi krajowej nr 87 w Piwnicznej Zdrojukonieczne jest czasowe zamknięcie drogi i wstrzymanie ruchu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 78".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021