Wyszukiwałeś:

droga X

s1 X

. Znaleziono 90 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga s1

Spróbuj też wyszukać: droga s1 katowice -warszawa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 90 wszystkich):

S1 pod kontrolą

Informacja o stanie robót przy budowie drogi ekspresowej S1 z Pyrzowic doPodwarpia była jednym z punktów posiedzenia Regionalnego KomitetuMonitorującego Programy Phare SSG. Trasa S1 ma ogromne znaczenie dlarozwijającego się lotniska. Z roku na rok z jego usług korzysta coraz więcejosób.

 

S1 do lotniska w Pyrzowicach

Dzisiaj minister transportu Jerzy Polaczek otworzył drogę ekspresową S-1łączącą Pyrzowice oraz Podwarpie. Droga ta znacząco skróci i ułatwidojazd do Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice, co ma ogromne znaczeniedla rozwijającego się lotniska. Z roku na rok z jego usług korzysta corazwięcej osób. Budowa około 12,5 km drogi pochłonęła 200 mln zł.

 

Sosnowiec: połączenie z drogą S1

W środę 3 stycznia w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu podpisana została umowaobejmująca budowę zjazdu i wjazdu na drogę S-1 z kierunku Bielsko –Warszawa.

 

Pięć wariantów dla S1

O pięciu wariantach przebiegu drogi ekspresowej S1 łączącej Mysłowice zBielskiem-Białą rozmawiali samorządowcy i posłowie z gmin, przezktóre droga będzie przebiegać.

 

Wariant dla S1

Przebieg projektowanej drogi ekspresowej S1 był tematem spotkania wojewodyśląskiego i małopolskiego. Projektowany odcinek S1 będzie przebiegałmiędzy dwoma województwami między węzłem Kosztowy II w Mysłowicach awęzłem Suchy Potok w Bielsku-Białej.

 

Małopolska chce S1

Protest przeciwko pomijaniu powiatu oświęcimskiego przy projektowaniu ibudowie drogi S1 i tym samym wykluczaniu województwa małopolskiego zprzebiegu tak ważnej dla kraju trasy zgłosili przedstawicielesamorządów powiatu, gmin i województwa, Małopolskiego ZarząduDróg Wojewódzkich oraz regionalni politycy.

 

Droga S1 do lotniska będzie mieć drugą jezdnię

Droga ekspresowa S1 na odcinku Pyrzowice - Podwarpie będzie mieć drugąjezdnię. Katowicki oddział GDDKiA właśnie ogłosił przetarg na tęinwestycję.

 

23 kandydatów do budowy drugiej jezdni na S1

Kilka dni temu wpłynęły aż 23 wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowym. Ma ono wyłonić wykonawcę drugiej jezdni drogi ekspresowej S1. Chodzi o odcinek od węzła "Lotnisko" do"Podwarpie".

 

S1 Pyrzowice-Podwarpie - rozstrzygnięcie pierwszego etapu

Rozstrzygnięto pierwszy etap postępowania przetargowego na budowę drugiejjezdni drogi ekspresowej S1 na odcinku od węzła Lotnisko do Podwarpia.

 

Droga S1 ? trzy odcinki do 2022 roku

Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość. Dopiero w 2022 roku zostanąoddane do użytku kolejne trzy odcinki drogi ekspresowej S1 o łącznejdługości 51 km. Taką informację podał do wiadomości resort infrastruktury.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga s1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021