Wyszukiwałeś:

droga X

s10 X

. Znaleziono 80 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga s10

Spróbuj też wyszukać: wielkopolska droga s10 wielkopolska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 80 wszystkich):

Ekspresówki na dobrej drodze

Droga ekspresowa S10 i S5 jako element szybkiego połączenia ognisk aglomeracjibydgosko - toruńskiej umożliwi połączenie Bydgoszczy z Toruniem drogą owysokich parametrach, co zaowocuje skróceniem czasu podróży i poprawąbezpieczeństwa ruchu. Prace rozpoczną się pod koniec listopada i potrwają dokońca 2006 roku.

 

Walczą o S5 i S10

O jak najszybszą budowę dróg ekspresowych S5 i S10 walczy jużBydgoszcz, Żnin, Świecie i Dobrycz. Samorządowcy rozpoczęli starania opriorytetowe potraktowanie inwestycji po tym jak rząd budowę trasy S5 NoweMarzy – Bydgoszcz – Żnin umieścił na liście rezerwowej a drogiS10 nie uznał za priorytetową.

 

Białe Błota: Powstaje węzeł S5/S10

W związku z budową drogi ekspresowej S5/S10 na odcinku węzeł Stryszek– węzeł Białe Błota, drogowcy wprowadzają nową organizację ruchu.Na skrzyżowaniu istniejących dróg krajowych nr 5 i 10 oraz drogiwojewódzkiej nr 223 powstało nietypowe rondo.

 

Utrudnienia na „dojazdówkach” do S5 i S10

W związku z budową drogi ekspresowej S 5 i S 10 na odcinku Stryszek - BiałeBłota wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu na drogach dojazdowychnr 4 i 18.

 

Koniec prac na drodze S5 i S10 Stryszek - Białe Błota

Zakończyły się prace na ponad 12 km drogi ekspresowej S5 i S10 Stryszek– Białe Błota. Efekty: bezkolizyjny węzeł, dwie jezdnie z dwoma pasamiw obu kierunkach, 5 wiaduktów drogowych, ekrany akustyczne i zadowoleniekierowców.

 

Są szanse na nowe obwodnice w zachodniopomorskim

Obwodnice wszystkich miast powyżej 15 tysięcy mieszkańców, odcinkidróg ekspresowych S11, S6 i S10 - to inwestycje, które mająszanse powstać w nowej perspektywie Programu Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 w województwie zachodniopomorskim.

 

Konsultacje społeczne dla S10

W celu przygotowania dokumentacji projektowej niezbędnej do realizacji budowydrogi ekspresowej S10 na terenie województwa kujawsko-pomorskiego(Wyrzysk-Bydgoszcz-Toruń-Blinno) w najbliższych dniach odbędą siękonsultacje społeczne mające na celu poinformowanie lokalnej społeczności oplanowanym przedsięwzięciu.

 

Wątek na forum: Utrudnienia na DK 10 w zachodniopomorskim

Budowa S10 Stargard Szczecinski Piła Bydgoszcz powinna znalezc się na liscie dróg przewidzianych do budowy w perspektywie 2014-20 .S10 jest drogą o dużym znaczeniu o dla ruchu tranzytowego Szwecja -Warszawa -Lwów .Odcinek S10 od Stargardu Szczecinskego do Piły stanowi wąska bardzo kręta dro...

 

Energopol Szczecin z najniższą ofertą na obwodnicę Wałcza

Szczeciński oddział GDDKiA otworzył oferty złożone w przetargu nawybudowanie obwodnicy Wałcza w ciągu drogi ekspresowej S10. Najtańsza ofertaz dziesięciu złożonych opiewa na kwotę 430,5 mln zł.

 

S10 Bydgoszcz ? Toruń: ponowny przetarg

Wcześniejszy przetarg na realizację ten inwestycji został unieważniony zpowodu braku pieniędzy. Kilka dni temu ogłoszono przetarg na StudiumTechniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe (STEŚ) dla S10 Bydgoszcz – Toruń.Otwiera to ponownie drogę do realizacji inwestycji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga s10".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018