Wyszukiwałeś:

droga X

s16 X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga s16

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wątek na forum: Przebudowa 'szesnastki' 2007-2013

Nareszcie coś drgnęło w s16! Jednakże u nas się nie myśli! Dobrym rozwiązaniem byłaby A6 z Szczecina przez Koszalin, Słupsk, Trójmiasto, Elbląg, Olsztyn, Ełk, Augustów! Odciążenie A2 i usprawnienie tranzytowe w całej Europie Północnej i Srodkowej ~piotr

 

Wątek na forum: S16 bliżej Grudziądza

"Droga jest na ogół wąska, kręta, dziurawa, z gęsto poustawianymi znakami ograniczenia prędkości. Szesnastka na wielu odcinkach nie spełnia nawet wymagań drogi krajowej" >> mnóstwo kilometrów dróg krajowym tak wygląda w Polsce!!!!!!!!!!!!!! ~remas

 

Harmonogramy dla północnej „16” i „7”

Krajowe „16” i „7” będą rozbudowywane, zapewniływładze Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podczas spotkania zWojewodą Warmińsko-Mazurskim.

 

2,5 tys. km nowych dróg w sieci TEN-T?

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekt modyfikacji polskiej częściTranseuropejskiej Sieci Transportowej (TEN-T). Według planów ta siećdrogowa mogłaby powiększyć się o 2,5 tys. dróg. Konsultacje w tejsprawie potrwają do 20 sierpnia bieżącego roku.

 

S16 bliżej Grudziądza

W Gierzwałdzie koło Olsztyna miało miejsce walne zgromadzenieczłonków Stowarzyszenia Szesnastka, walczącego o przekształceniekrajowej szesnastki w drogę ekspresową. Podczas spotkania złożono wniosek owydłużenie planowanej trasy do Ostródy.

 

Walczą o czteropasmową szesnastkę

Trwają starania by drogę krajową nr 16 wpisać do rządowego rozporządzeniasieci autostrad i dróg ekspresowych. W tym celu „Stowarzyszenie16" zorganizowało spotkanie w Grudziądzu. Uczestniczyli w nimprzedstawiciele województwa kujawsko-pomorskiego iwarmińsko-mazurskiego.  Zamierzeniem tego spotkania było utworzeniekoalicji, która mogłaby wymóc na rządzie zmianę decyzji. To wefekcie pozwoliłoby na wybudowanie w kilkuletniej perspektywie drogiekspresowej.

 

Wątek na forum: Dwanaście firm chce projektować południową obwodnicę Olsztyna

Droga będzie spełniać wszystkie parametry [S]. A czemu jej tak nie oznacza niestety nie mogę zrozumieć. ~Kuba

 

S52 i S16 - nowe drogi ekspresowe W Polsce

Rząd podjął decyzję o poszerzeniu sieci dróg ekspresowych w naszymkraju. Na razie decyzja widnieje tylko na papierze, ale w najbliższych latachbędziemy mogli poruszać się po ponad 5600 km "ekspresówek" wPolsce.

 

Droga ekspresowa S61 ? duże zainteresowanie budową

Właśnie ruszył pierwszy z dwóch etapów postępowaniaprzetargowego na budowę drogi ekspresowej S61 na odcinku Szczuczyn –Raczki. Jest to część trasy via Baltica o łącznej długości 63kilometrów.

 

S16 Borki - Mrągowo - jest rozstrzygnięcie przetargu

Drogowcy rozstrzygnęli przetarg na wykonanie koncepcji programowej drogiekspresowej S16 na odcinku Borki Wielkie - Mrągowo wraz z obwodnicą Mrągowa wciągu drogi krajowej nr 59. Wygrała firma Transprojekt Gdański Sp. z o.o. zceną 3,3 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga s16".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018