Wyszukiwałeś:

droga X

s19 X

. Znaleziono 178 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga s19

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 178 wszystkich):

Umowa na dokumentację dla S19

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę naprzygotowanie dokumentacji niezbędnej do budowy drogi ekspresowej S19 naodcinku Lutoryż – Barwinek. Wykonawca ma opracować dokumentacjeprojektową trasy do końca 2009 roku.

 

Transprojekt przygotuje dokumentację dla S19

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na opracowanie dokumentacji projektowej na budowę drogi ekspresowej S19od węzła Świlcza do Lutoryża. Wykonawcą zadania jest krakowskie biuroprojektowe „Transprojekt”.

 

Ruszył przetarg na budowę S19 Stobierna - Rzeszów

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił w środę 18 marca bieżącego roku przetarg na budowę pierwszegoodcinka drogi ekspresowej S19 na Podkarpaciu. Firmy zainteresowane realizacjątej inwestycji mają czas na składanie ofert do 16 kwietnia.

 

Którędy poprowadzić S19?

Którędy poprowadzi przyszła droga ekspresowa S19 od granicy z woj.mazowieckim do węzła Annobór na obwodnicy Lubartowa? Projektanci zfirmy Arcadis, opracowujący Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe etapII, wskazali na wariant 3. Wybór poparli przedstawicielesamorządów i lubelskiego oddziału GDDKiA.

 

Taniej wybudują S19 na Lubelszczyźnie

169,3 mln zł - na taką kwotę wyłoniony wykonawca - Strabag wycenił budowęjednojezdniowej drogi ekspresowej S19 na odcinku Międzyrzec Podlaski -Lubartów, w tym na obwodnicę Kocka i Woli Skromowskiej. To dużoponiżej kosztorysu inwestorskiego, który zakładał koszt budowy na314,6 mln zł. Nowa droga S19 ma być oddana do ruchu przed mistrzostwami EURO2012.

 

Ile za S19 Sokołów Młp. ? Stobierna?

10 firm jest zainteresowanych budową drogi S19 Sokołów Młp. –Stobierna. Złożone oferty zaczynają się od blisko 290 mln zł.

 

Kolejny krok do budowy S19 na Podkarpaciu

Decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla drogi ekspresowej S19 na odcinkugranica województw lubelskiego i podkarpackiego – SokołówMałopolski wydał Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Rzeszowie (RDOŚ).Jest to zielone światło dla realizacji inwestycji.

 

Jest ZRID na S19 Sokołów Młp. - Stobierna

Wydanie decyzji o Zezwoleniu na Realizację Inwestycji Drogowej oznacza, żejuż niebawem powinna ruszyć budowa drogi ekspresowej S19 od SokołowaMałopolskiego do Stobiernej.

 

Dwa przetargi na S19 na Podkarpaciu

Ogłoszono dwa przetargi na zaprojektowanie i budowę dwóchodcinków drogi ekspresowej S19 w województwie podkarpackim wkierunku granicy z województwem lubelskim.

 

Droga S19 z unijnym dofinansowaniem

Komisja Europejska wydała pierwszą decyzję zatwierdzającą wkład finansowydla dużego projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastrukturai Środowisko na lata 2014-2020. Pierwszy plan zakłada budowę drogiekspresowej S19 Lublin - Rzeszów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga s19".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019