Wyszukiwałeś:

droga X

s69 X

. Znaleziono 63 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga s69

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 63 wszystkich):

Ekspresowo do granicy

GDDKiA przewiduje, że ekspresowa droga Żywiec - Zwardoń będzie gotowa podkoniec 2007 roku. Przyszła droga S69 będzie drogą jednojezdniową, z pasamiszerokości 3,5 metra i pasami awaryjnymi po 2 m każdy. Droga ta połączyBielsko-Białą z południową granicą państwa w Zwardoniu.

 

Ruszy kolejny odcinek S69 do granicy

GDDKiA podpisała kontrakt na roboty budowlane w ramach budowy drogi ekspresowejS69 Bielsko-Biała – Żywiec-Zwardoń na odcinku Laliki II –Zwardoń. Prace na niespełna 2 km odcinku wyniosą 54,1 mln zł i potrwająpółtora roku.

 

Powstał 670 metrowy tunel w ciągu S69

Z początkiem maja br. zakończyło się drążenie tunelu liczącego łącznie670 m w Lalikach. Prace na odcinku, w ramach którego budowany jest tunel,trwają od listopada 2007 roku, zakończenie prac planowane jest na listopad2009 roku. Tunel znajduje się w ciągu drogi ekspresowej S-69 z Bielska-Białejdo Zwardonia i jest pierwszym pozamiejskim tunelem drogowym w Polsce.

 

S69 z Bielska-Białej do Żywca z poślizgiem

Wykonawca drogi ekspresowej S69 z Bielska-Białej do Żywca będzie miałwięcej czasu na dokończenie budowy, do 31 marca 2013 roku. GDDKiA podpisałastosowny aneks do umowy na wykonanie robót polegających na budowie drogiekspresowej S69 Bielsko-Biała-Żywiec-Zwardoń, odcinek węzeł„Mikuszowice” (Żywiecka/Bystrzańska)– węzeł„Żywiec” i przekazała przedmiotowy aneks Wykonawcy ww.robót do podpisu.

 

Więcej czasu na budowę S69

Na początku czerwca (1.06.2013) zakończy się budowa drogi ekspresowej S69 zBielska-Białej do Żywca. Taka data została ustalona w podpisanym aneksieterminowym pomiędzy wykonawcą, firmą Polimex-Mostostal i inwestorem -Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad. 

 

Oferty na S69 tańsze od kosztorysu

Wszystkie oferty złożone w przetargu na kontynuację budowy drogi ekspresowejS69 od węzła Mikuszowice do Żywca były niższe od zakładanego kosztorysuinwestorskiego. Kosztorys GDDKiA to kwota 384,5 mln zł, tymczasem najtańszazłożona oferta była ponad 120 mln zł niższa.

 

Jest wykonawca prac na S69

Znamy wykonawcę kontynuacji budowy drogi ekspresowej S69 Bielsko Biała Żywiec- Zwardoń na odcinku od węzła Mikuszowice (Żywiecka-Bystrzańska) - Żywiec.Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad za najkorzystniejsząuznała ofertę złożoną przez Mota – Engil Central Europe S.A.

 

Mota Engil dokończy drogę S 69

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę zMotą-Engil Central Europe S.A. na „Kontynuacje budowy drogi ekspresowejS69 Bielsko Biała - Żywiec - Zwardoń, odcinek węzeł Mikuszowice - Żywiec.

 

S69 Buczkowice - Żywiec przejezdna jeszcze w lipcu

Rozpoczęła się procedura odbiorowa drogi ekspresowej S69 na 9,5-kilometrowymodcinku od Buczkowic do Żywca. Nową drogą kierowcy powinni pojechać jeszczew lipcu br.

 

Otwarta kolejna droga ekspresowa

Trochę uaktywnili się nasi drogowcy, oddając kolejny w przeciągu kilku dniodcinek drogi ekspresowej. Tym razem kierowcy szybciej i bardziej komfortowobędą mogli pojechać drogą S69 od Buczkowic do Żywca.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga s69".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018