Wyszukiwałeś:

droga X

s8 X

. Znaleziono 431 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga s8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 431 wszystkich):

Spotkanie w sprawie S8

Wczoraj minister transportu Jerzy Polaczek spotkał się z przedstawicielamisamorządów z terenu woj. łódzkiego. Tematem spotkania była budowa drogiekspresowej S8 na jej odcinku przez woj. łódzkie.

 

Kasa z UE zasili budowę S8 Wrocław – Syców

Budowa drogi ekspresowej S8 na odcinku Wrocław (Psie Pole) – Sycówzostanie dofinansowana z pieniędzy unijnych. Całkowita wartość projektuwynosi ponad 1 185 mln złotych. Projekt uzyskał dofinansowanie ześrodków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości blisko899 mln zł.

 

S8 z Wrocławia do Oleśnicy otwarta!

Kierowcy mogą korzystać z 22-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S8 zWrocławia do Oleśnicy. Dzięki nowej trasie ekspresowej, która jestkontynuacją Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8 znacznie skróci sięczas przejazdu między Oleśnicą a stolicą Regionu i odciążony zostaniepółnocno-wschodni wjazd do miasta. Cały dolnośląski odcinek trasy S8z Wrocławia do Sycowa w niedalekiej przyszłości stanie się częściąbudowanej już w całości drogi ekspresowej S8 z Wrocławia do Warszawy.

 

Powstają nowe odcinki S8 Wrocław - Łódź - Warszawa

Powstają kolejne odcinki ekspresowej trasy S8 z Wrocławia do Warszawy. Wubiegłym roku przybyły: ponad 80-kilometrowy odcinek prowadzący z PiotrkowaTrybunalskiego do granicy z woj. mazowieckim oraz około 60-kilometrowy odcinekz Wrocławia do Sycowa. Pod koniec stycznia br. półmetek osiągnęłyprace na odcinku Walichnowy – Łódź. To aktualnie największatrwająca w Łódzkiem inwestycja, której wartość przekracza 5miliardów złotych.

 

Podlaska S8 cała w budowie

Wszystkie odcinki drogi ekspresowej S8 w województwie podlaskim niebawembędą już w budowie. Wczoraj podpisano umowę na realizację ostatniegofragmentu tej drogi od granicy województwa do obwodnicy Zambrowa.

 

Wątek na forum: Z "ósemki" zrobią S8

Bardzo dobrze. Wprawdzie na odcinku Warszawa-Piotrków przebudowa DK8 na S8 rozpoczęta została jak zwykle nie od tego końca, co trzeba (najpierw powinna być zbudowana droga S8 Warszawa-Paszków, potem przebudowa DK8 na S8 Paszków-Radziejowice, a na końcu przebudowa DK8 na S8 Radziejowice-Piotrków),...

 

Wątek na forum: Jest umowa na kolejny fragment S8 koło Warszawy

Bardzo dobra wiadomość. Wprawdzie droga S8 na odcinku Warszawa-Piotrków powstaje nie od tego końca, co powinna, ale trudno, stało się i na to się teraz nic nie poradzi. (najpierw powinien postać odcinek Warszawa-Radziejowice) Nim rozgrzebią DK8 od Paszkowa do Radziejowic, to skończą (mam nadzieję...

 

Warszawa się cieszy - kolejna droga otwarta!

Wjazd i wyjazd z Warszawy drogą krajową nr 7 będzie teraz o wielełatwiejszy. Wczoraj otwarty został łącznik drogi ekspresowej S8Opacz-Paszków z krajową "siódemką", dziękiktóremu połączono węzeł Warszawa Janki z DK 7 w Sękocinie.

 

Droga S8 ? podpisano umowę na budowę odcinka Wyszków - Poręba

Pod koniec minionego tygodnia przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podpisali umowę na realizację mazowieckiego odcinka S8Wyszków - Poręba. Koszt inwestycji to ponad 334 mln złotych. Zobacz,która firma będzie wykonawcą drogi.

 

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja benzynowa

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kierowców poruszających się wnajbliższych dniach drogą ekspresową S8 z Warszawy w kierunku Wrocławia. Naodcinku pomiędzy Łodzią a Wieluniem uruchomiono pierwszą stację benzynową.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga s8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018