Wyszukiwałeś:

droga X

ekspresowa X

s5 X

. Znaleziono 176 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga ekspresowa s5

Spróbuj też wyszukać: przebieg drogi ekspresowej s5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 176 wszystkich):

Bydgoszcz będzie walczyć o S5

W dalszym ciągu nie wiadomo, czy droga ekspresowa S5 pobiegnie przez Bydgoszcz,ale władze miasta zapowiadają walkę o budowę drogi w najbardziej optymalnymdla miasta wariancie. W tym celu została zorganizowana konferencja prasowa.

 

S5 – tylko na papierze?

Wraz z upływem czasu coraz mniej realna staje się budowa jednej zpriorytetowych tras – drogi ekspresowej S5. W tym momencie możnauogólnić, że ta droga istnieje tylko w planach, a jej powstanie przedEuro 2012 jest mocno zagrożone. Na części odcinków pojawiły sięopóźnienia, a aktualny etap realizacji większości z nich touzyskiwanie decyzji środowiskowych.

 

S5 obwodnicą Bydgoszczy

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Bydgoszczy wydał decyzjęśrodowiskową dla  drogi ekspresowej S-5. Wybrany IV wariant topółnocno-zachodnia obwodnica Bydgoszczy. Powyższa decyzja pozwalaprzystąpić do kolejnych etapów, zmierzających do realizacji inwestycjiw latach 2012 - 2014.

 

Za trzy lata ekspresowo na trasie Wrocław - Poznań

Budowa kolejnego odcinka drogi ekspresowej S5 na trasie Wrocław – Poznaństaje się realna. Jak dobrze pójdzie to budowa 80 kilometrowego odcinkaPoznań – Kaczkowo ruszy jeszcze w przyszłym roku, a w 2015 roku kierowcyskorzystają z wygodnej, dwujezdniowej drogi ekspresowej prowadzącej z Poznaniaco najmniej do Rawicza.  Zielone światło pojawiło się po tym jakMinisterstwo Rozwoju Regionalnego przedstawiło zaktualizowany wykazprojektów, które zostaną dofinansowane w ramach programuInfrastruktura i Środowisko.

 

Problemy z budową S5

Do mistrzostw Euro 2012 nie uda się wybudować w całości trasy S5 z Poznaniado Gniezna - poinformowała "Gazeta Wyborcza". Drogowcy nie widzązagrożenia dla realizacji inwestycji w terminie.

 

Wschodnia obwodnica Poznania w całości przejezdna

Wschodnią obwodnicą Poznania kierowcy mogli przejechać jeszcze przed Euro2012. Jednak z uwagi na trwające prace niemożliwe było korzystanie zewszystkich jej węzłów. 21 września br. oddany został do ruchu ostatniz 7 węzłów na drodze ekspresowej S5 Gniezno-Poznań: węzełStrumiany.  Tym samym kierowcy mogą korzystać już z całej wschodniejobwodnicy Poznania oraz ze wszystkich węzłów położonych w jej ciągu.

 

Ruszą prace przy S5 na Dolnym Śląsku

Podpisano umowę na realizację pierwszego, blisko 15-kilometrowego fragmentudrogi ekspresowej S5 na Dolnym Śląsku. Zadanie jest częścią odcinkapomiędzy Rawiczem i Wrocławiem. Wykonawcą prac o wartości 576,2 mln zł jestkonsorcjum firm Budimex i Heilit + Woerner Sp. z o.o.

 

Są chętni na kolejne odcinki S5

Do wybudowania drogi ekspresowej S5 w województwie kujawsko-pomorskimpozostało jeszcze sporo czasu, ale już wiadomo, że zainteresowaniem tymkontraktem jest bardzo duże.

 

Widoczne postępy na drodze S5 Wrocław-Korzeńsko

Droga ekspresowa S5, która ma połączyć województwadolnośląskie i wielkopolskie, powoli zaczyna nabierać kształtów.Kończą się prace projektowe i ruszyły prace budowlane na odcinkudolnośląskim.

 

Jest umowa na S5 od autostrady A2

Poznański oddział GDDKiA podpisał umowę na realizację drogi ekspresowej S5od węzła Poznań Zachód na przecięciu z autostradą A2 do węzłaWronczyn.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga ekspresowa s5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018