Wyszukiwałeś:

drogi X

ekstremalne X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: drogi ekstremalne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Wielka podróż Mercedesa zakończona

Jeden z najdłuższych, wysokoprężnych maratonów świata skończył się 17listopada w stolicy Chin, Pekinie. Wzięło w nim udział 36 egzemplarzyMercedesów Klasy E, które wystartowały niecały miesiąc wcześniej wParyżu. Najlepsza załoga osiągnęła dzienne spalanie na poziomie 5,5l/100km.

 

Nowa Vectra w natarciu

Podczas gdy oczy motoryzacyjnej Europy skupione są wokół targów w Genewie,to w północnej części Szwecji, wokół koła podbiegunowego odbywają sięwłaśnie ekstremalne testy nowej generacji Opla Vectry. Auto ma zastąpićaktualny model już w przyszłym roku.

 

Ford Kuga: Przyczajony tygrys

Wydawało się, że Ford przespał najlepszy moment na wprowadzenie do swojejgamy modelowej samochodu z segmentu crossover. Okazuje się jednak, że tazachowawcza taktyka wcale nie wyszła mu na złe, bowiem na rynek trafiłświetnie wyglądający samochód oferujący bardzo dobre właściwościjezdne. O kim mowa? Tytułowym "tygrysem", walczącym o pozycję wstadzie kompaktowych SUV-ów, jest Ford Kuga.

 

Nowe rozmiary opon zimowych Goodyear'a

Goodyear przedstawił nowe rozmiary w ofercie opon zimowych na przednią inapędową oś pojazdów ciężarowych, autobusów iautokarów. Najnowsze opony w tej ofercie to 295/60R22.5 Goodyear UltraGrip WTS na oś przednią oraz 315/60R22.5 Goodyear Ultra Grip WTD na ośnapędową

 

"Jazda zimą wymaga cierpliwości i praktyki"

Przedstawiamy wam wywiad z Regis Ossantem, testerem opon w Centrum InnowacjiGoodyeara w Luksemburgu. Ossant należy do zespołu testującego Goodyear,składającego się z ponad 240 kierowców, inżynierów itechników. Ma sześcioletnie doświadczenie w dziedzinie testowania opon,podczas których zwiedził kawałek świata. Oto co powiedział.

 

Mamy wybitne drogi!

Owszem, mamy, ale w porównaniu z Pakistanem. W serwisie YouTubeznaleźliśmy bardzo ciekawy dokument.

 

Wątek na forum: Powrót na szczyt

Bardzo częste w ostatnich latach ekstremalne warunki pogodowe zwłaszcza w zimie, których częstotliwość w najbliższych latach będzie sie nasilać, skłaniają wieloletnich, doświadczonych kierowców prywatnych aut osobowych do myślenia o zakupie auta z dołączanym napędem drugiej osi (4x4). Ta grupa ...

 

Drużyna Z

Ekstremalne warunki, błoto, gliniaste podłoże, rozlewiska. To nie kolejnaedycja OFF-Roadowego rajdu, ale codzienność dla 5 Zetrosów pracującychw kopalni węgla brunatnego w Bogatyni. To jedyny sprzęt, który sprawdzisię w takich warunkach. Jest niezawodny i poradzi sobie z każdym, nawetnajtrudniejszym zadaniem.

 

Jak walczyć ze snem za kierownicą

Chyba wszyscy kierowcy, zwłaszcza ci którzy pokonali w swoim życiu jużwiele kilometrów, borykali się z problemem zmęczenia za kierownicą.Najlepszym sposobem na senność, jak przekonują eksperci, jest oczywiściedrzemka, nawet stosunkowo krótka, my jednak przedstawiamy kilkapatentów, dzięki którym unikniemy zaśnięcia podczas jazdysamochodem.

 

Nowe kilometry dróg jeszcze przed 1 listopada

Drogowcy czynią starania, aby przed 1 listopada br. udostępnić kierowcom noweodcinki dróg. Chodzi o 35-kilometrowy fragment autostrady A4Tarnów - Dębica i około 40 km odcinek drogi ekspresowej S8 wwojewództwie łódzkim. Na otwarcie czeka też ekspresowapółnocna obwodnica Lublina.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "drogi ekstremalne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019