Wyszukiwałeś:

drogi X

krajowe X

. Znaleziono 1782 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: drogi krajowe

Spróbuj też wyszukać: DROGI POWIATOWE zakopianka drogi krajowe utrudnienia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1782 wszystkich):

Zima na polskich drogach

Intensywne opady śniegu utrudniają poruszanie się po drogach. Jednak soli niebrakuje i wszystkie trasy krajowe są przejezdne – informuje GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

1,1 mld zł na drogi krajowe w Małopolsce

Na drogi krajowe w Małopolsce wydano w 2010 roku ponad 1,1 mld złotych.Spośród 104 inwestycji, nad którymi GDDKiA pracowała w tym roku,56 było w fazie budowy, a 48 w fazie projektowania. Priorytetem byłaautostrada A4.

 

Drogi krajowe najlepsze w świętokrzyskim

Województwo świętokrzyskie ma najlepsze drogi krajowe w Polsce. Drogikrajowe w regionie świętokrzyskim mają największy w skali kraju odsetekodcinków o stanie nawierzchni dobrym i zadowalającym - 75 procent. Wstanie złym jest ledwie 10 procent dróg. Powyższe dane to rezultatogólnopolskich badań, jakie przeprowadziła Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad. Badania wykonywano w oparciu o różnewskaźniki typu równość nawierzchni czy głębokość kolein.

 

Szybciej i bezpieczniej na DW 967 Myślenice-Łapczyca

Zakończył się remont drogi wojewódzkiej nr 967 na odcinkuMyślenice-Łapczyca (woj. małopolskie). Droga wojewódzka nr 967 jestczęścią południowej obwodnicy Krakowa i łączy drogi krajowe nr 4 i 7. Wprzyszłości ma zapewnić dojazd do autostrady A4 (węzeł Bochnia).

 

Drogi krajowe niebezpieczniejsze niż autostrady

Przed nami wielkanocny weekend, podczas którego wielu z nas wybierze sięw podróż samochodem. Myśląc o bezpiecznym powrocie do domu warto miećna uwadze, które drogi są bezpieczne, a na których ryzyko wypadkujest większe.

 

Wątek na forum: Drogi krajowe niebezpieczniejsze niż autostrady

A jak zostało wyliczone to, że drogi krajowe są bardziej niebezpieczne niż autostrady ? Z podanych danych wynika, że: 1. Na drogach jednojezdniowych, dwukierunkowych, co 9 wypadek kończy się śmiercią. 2. Na drogach o dwóch jezdniach jednokierunkowych, co 15 wypadek kończy się śmiercią. 3. Na drog...

 

Dofinansowanie na krajówkę w Radomiu

Poprawa dostępności komunikacyjnej oraz stworzenie lepszych warunkówdla rozwoju gospodarczego Radomia - to główne cele projektuobejmującego przebudowę drogi krajowej nr 9 - ulicy Słowackiego w Radomiu naodcinku od Ronda Matki Bożej Fatimskiej, do granic miasta.

 

Będą utrudnienia na krajówkach w kujawsko-pomorskim

Wkrótce przebudową i remontami objęte zostaną m.in. drogi krajowe nr10 i DK25 w  województwie kujawsko-pomorskim. Kierowcy musza liczyćsię z utrudnieniami.

 

Nieprawidłowości przy budowie autostrad

Polskie drogi się budują. Może ich tempo nie jest oszałamiające, ale jednakkażdego roku jazda przez nasz kraj jest coraz bardziej komfortowa. Niestety,wciąż na jaw wychodzą różne nieprawidłości. Ostatnio NIKskontrolował proces nabywania nieruchomości pod budowę dróg krajowych.

 

Będą stawiać na drogi 2+1

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju przygotowało zmienione przepisydotyczące budowanych dróg publicznych, zgodnie z którymipromowane mają być drogi o przekroju 2+1. Chodzi przede wszystkim o drogikrajowe, ale także o niektóre nowo projektowane drogi ekspresowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "drogi krajowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021