Wyszukiwałeś:

drogi X

miejskie X

. Znaleziono 990 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: drogi miejskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 990 wszystkich):

Nowe rozwiązania drogowe dla stolicy?

Z uwagi na duże obciążenie trasy wyjazdowej z Warszawy w kierunkupółnocnym, szczególnie z prawobrzeżnej części miasta, wojewodamazowiecki wystąpił do GDDKiA, z prośbą o rozważenie budowy dodatkowegowyjazdu z prawobrzeżnej części miasta m.in. w stronę Nowego DworuMazowieckiego i Portu Lotniczego Modlin – do drogi krajowej nr 7, jakonowego elementu sieci dróg krajowych.

 

Ruszyła budowa wschodniej wylotówki z Kielc DK 74

Symbolicznym wbiciem pierwszej łopaty zaczęła się 17 czerwca 2009 budowaWylotu Wschodniego drogi ekspresowej nr 74 z Kielc w kierunku Lublina iRzeszowa. Prace rozpoczęły się w miejscowości Cedzyna przy moście. WylotWschodni to inwestycja ważna nie tylko dla kierowcówpodróżujących drogą 74, ale i mieszkańców Kielc. Nowa drogaekspresowa zastąpi bowiem zatłoczoną i zniszczoną obecną wylotową ulicęSandomierską.

 

Ekspresowo przez Kielce

Zaczęło się projektowanie przejścia drogi ekspresowej nr 74 przez Kielce.Przebieg 6-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej od węzła Niewachlówdo budowanego obecnie wylotu wschodniego wyznaczony jest przez uliceŁódzką i Jesionową.

 

Pierwsze prace pod ekspresówkę na Okęcie

Ruszają pierwsze prace przy budowie drogi ekspresowej S-2 na odcinku od węzłaLotnisko do węzła Puławska w Warszawie. Trasa będzie przedłużeniemautostrady A2 przez stolicę. 7,5 km trasa ekspresowa na Okęcie ma być gotowaprzed Euro 2012.

 

Ruszyła rozbudowa Armii Krajowej w Warszawie

Rozbudowa drogi pomiędzy węzłem Modlińska a węzłem Piłsudskiego w Markachrozpoczyna pierwszy etap dostosowania Trasy AK do parametrów drogiekspresowej. Ten fragment drogi S8 jest strategicznym połączeniem obubrzegów Warszawy. Jego przebudowa zakończy się w II kwartale 2012 roku.

 

Przebudują ul. Katowicką w Kluczborku

Rusza przebudowa ul. Katowickiej w Kluczborku (droga krajowa Nr 45). W związkuz koniecznością rozebrania całej starej konstrukcji jezdni i wykonaniapraktycznie od nowa nowej drogi na długości około 3 km konieczne będziecałkowite zamknięcie tego odcinka drogi i wprowadzenie objazdów dlakierowców.

 

Rusza rozbudowa „Zakopianki” w Myślenicach

W najbliższym czasie rozpocznie się rozbudowa Zakopianki w Myślenicach(województwo małopolskie). Inwestycja polega na rozbudowie lewej jezdnidrogi krajowej nr 7 na niespełna  kilometrowym odcinku wraz z przebudowąul. Mostowej i ul. Piłsudskiego w Myślenicach. Podczas prowadzeniarobót utrudniony będzie dojazd na Zarabie. Prace zakończą się 30listopada 2010 roku.

 

S8 - część warszawskiej obwodnicy juz dla kierowców

Kierowcy mogą już korzystać z ponad 10 km nowej drogi ekspresowej S8 Konotopa– al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie. Trasa stanowi częśćwarszawskiej obwodnicy. Trasa jest bezpieczna, mimo licznych uchybień postronie wykonawcy, i mogła zostać dopuszczona do ruchu – zapewniaGDDKiA. Wartość inwestycji to 2, 27 mld zł. Wykonawca musi usunąć wszystkieusterki, tak by inwestycja była zgodna z dokumentacją projektową.

 

Jaworzno twarzą do autostrady

Projekt Miasto Twarzą do Autostrady otrzymał kolejne dofinansowanie. Jaworznootrzyma 16 mln zł dofinansowania na realizację piątego etapu projektu.Inwestycja przeprowadzona będzie na odcinku drogi krajowej nr 79 międzyskrzyżowaniem z ul. Wita Stwosza a skrzyżowaniem z ul. Szczakowską. Łącznieroboty drogowe będą prowadzone na odcinku 1300 metrów.

 

Bank Światowy: osobowe powinny płacić za drogi miejskie

Użytkownicy dróg powinni w większym stopniu ponosić koszty ichutrzymania – uważa Bank Światowy. Jednym z pomysłów nautrzymanie infrastruktury mogłoby być rozszerzenie opłat za przejazd nietylko dla samochodów ciężarowych, ale także osobowych, zwłaszcza wmiastach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "drogi miejskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021