Wyszukiwałeś:

drogi X

polskie X

. Znaleziono 10662 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: drogi polskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10662 wszystkich):

Wątek na forum: Winiety na polskie autostrady!!

winiety na polskie autostrady! Wszyscy którzy są za wprowadzeniem winiet na autostrady, zamiast bramek wpisujcie komentarze: "Winiety na polskie Autostrady" Chyba lepiej kupić winiete na tydzień ,miesiąc lub cały rok niż każdorazowo płacić na bramkach. Przede wszystkim jest taniej i do tego nie ...

 

Wątek na forum: Drogi w liczbach

CHCIAŁEM POWIEDZIEĆ,ŻE DROGI LUBLIN-PIASKI ANI OBWODNICY LUBLINA NIE BĘDZIE!!PO DRUGIE TE BUJDY O 92 OBWODNICACH TO GRABARCZYK I WITECKI WSADZCIE SE GŁĘBOKO!!...POLSKIE DROGI,K... TO PORAŻKA, LAS MASZTÓW FOTORADARÓW, SCIGACZE POLICYJNE A TERAZ JESZCZE HELIKOPTERY Z FOTORADARAMI!!!RĘCE MI OPADŁY J...

 

S3 – priorytet z kilkunastoletnim poślizgiem

Budowa drogi ekspresowej S3 jest w planach już kilkanaście lat, jednak nadalnie wiadomo kiedy wreszcie trasa połączy północ i południe kraju.Problem dotyczy „priorytetowej inwestycji” jaką od lat jest budowaS3 na odcinkach Nowa Sól - Legnica - Lubawka oraz obwodnicy Bolkowa.Inwestycja miała zakończyć się za dwa lata. Jej realizacja zaawansowana jestfinansowo, dokumentacyjnie, koncepcyjnie i projektowo. Jednak z opublikowanegorządowego Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015 wynika, żejej budowę trzeba znowu przełożyć na później.

 

Trasa Balicka bez funduszy

Polskie Linie Kolejowe oraz strony zaangażowane w przebudowę układu drogowegowokół lotniska w Balicach uzgodniły, że będą współpracowaćprzy przebudowie obu połączeń – drogowego i kolejowego. W pierwszejkolejności zostanie zmodernizowana linia kolejowa. Na budowę Trasy Balickiej isieci dróg wokół lotniska jak na razie nie ma pieniędzy.

 

Drogi krajowe najlepsze w świętokrzyskim

Województwo świętokrzyskie ma najlepsze drogi krajowe w Polsce. Drogikrajowe w regionie świętokrzyskim mają największy w skali kraju odsetekodcinków o stanie nawierzchni dobrym i zadowalającym - 75 procent. Wstanie złym jest ledwie 10 procent dróg. Powyższe dane to rezultatogólnopolskich badań, jakie przeprowadziła Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad. Badania wykonywano w oparciu o różnewskaźniki typu równość nawierzchni czy głębokość kolein.

 

Wakacje tuż, tuż ? sprawdź co na drogach (cz.I)

Sezon wakacyjny tuż tuż, a to oznacza, że niebawem wiele osóbskorzysta z polskich dróg, by dotrzeć do upragnionego miejscawypoczynku. By wakacyjna podróż nie okazała się jednak zbytuciążliwa, zapraszamy do naszego raportu o wszelkich większych utrudnieniach,jakie można napotkać latem na polskich drogach.

 

Wakacyjny raport drogowy (cz.II)

Dziś prezentujemy kolejny raport z budowy polskich dróg. Jeśliwybierasz się niebawem samochodem na wakacyjne wojaże po drogach naszegokraju, koniecznie sprawdź, gdzie i jakie czekają na nas utrudnienia. Choćprzed Euro do użytku oddano wiele ważnych odcinków dróg, tojednak wciąż dzieje się sporo na naszych drogach.ann

 

Jaki jest stan polskich dróg?

Letnie miesiące to już tradycyjnie zwiększony ruch pojazdów. Choćsieć dróg w naszym kraju w ostatnich latach uległa znaczącej poprawie,to jednak wciąż stan wielu z nich jest wręcz fatalny. Na pocieszenie należydodać, że nie brak także takich, których nawierzchnie na całejdługości są idealne. Przedstawiamy wyniki raportu drogowego, dziękiktóremu dowiesz się, jaki jest stan tych dróg, któryminajczęściej poruszamy się w czasie wakacji.

 

Nieprawidłowości przy budowie autostrad

Polskie drogi się budują. Może ich tempo nie jest oszałamiające, ale jednakkażdego roku jazda przez nasz kraj jest coraz bardziej komfortowa. Niestety,wciąż na jaw wychodzą różne nieprawidłości. Ostatnio NIKskontrolował proces nabywania nieruchomości pod budowę dróg krajowych.

 

Drogi czteropasmowe zastąpić drogami 2+1?

Najwyższa Izba Kontroli wspólnie z Bankiem Światowym chcą przyczynićsię do poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach. Za wzór będąpromować model szwedzki, w którym postawiono na drogi o układzie 2+1.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "drogi polskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021