Wyszukiwałeś:

drogi X

ekspresowe X

obwodnice X

lodzkie X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: drogi ekspresowe obwodnice lodzkie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Łódzki ring

Władze miasta, województwa i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wobecności premiera Marka Belki podpisały porozumienie o budowie drogi S14 -zachodniej obwodnicy Łodzi.

 

Trasa S14 - pierwsze decyzje

Decyzją wojewody łódzkiego zatwierdzony został przebieg pierwszego zczterech odcinków drogi ekspresowej S-14 - zachodniej obwodnicy Łodzi.Dokument wytycza przebieg obwodnicy Pabianic na odcinku Ksawerów-Dobroń.

 

Łódź bez obwodnicy?

Dzięki planowanym od kilku lat inwestycjom miał powstać "ring"dróg otaczających Łódź. Łódź miała pełnić rolę logistycznego centrumPolski. Czy tak będzie - wszystko zależy od tego czy wdrożony zostanie nowypomysł GDDKiA?

 

S-8 przez Łódź

Wszystko wskazuje na to, że przyszła droga ekspresowa S8 pobiegnie przezŁódź. Mimo różnych propozycji GDDKiA, za przebiegiem S8 przez Łódź,Pabianice, Łask, Zduńską Wolę i Sieradz opowiedzieli się przedstawicieleresortów transportu i obrony narodowej.

 

Autostrada, ekspresowe i obwodnice

Przedstawiciele Oddziału Łódzkiego Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad poinformowali o rozpoczęciu wykupu gruntów podautostradę A1 oraz o trwających przygotowaniach do budowy czterech drógekspresowych: S-8, S-12, S-14, S-74, oraz 10 obwodnic miast w woj.łódzkim.

 

Obwodnica Pabianic już w budowie

26 lipca br. rozpoczęła się budowa zachodniej ponad 15 km obwodnicy Pabianic.Inwestycja ma być ukończona do końca listopada 2011 r. Obwodnica będzie wprzyszłości częścią drogi ekspresowej S14 łączącej S8 w okolicachDobronia z autostradą A2 i DK 1 w okolicy Emilii.

 

Polskie drogi – jaki był 2010, jaki będzie 2011?

Rok 2010 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zamknęławynikiem 166 kilometrów nowych dróg i 767 kilometrów wyremontowanych. Nowych autostrad przybyło nam zaledwie kilkanaściekilometrów. Na pocieszenie rząd obiecał kierowcom, że autostradoweobwodnice miast będą bezpłatne.  Z obliczeń drogowców wynika,że w ciągu całego ubiegłego roku na drogach krajowych zostały wykonaneprace inwestycyjne na poziomie 20 mld zł. Nakłady finansowe powinnyprzynieść efekty w latach kolejnych. Poprawę powinniśmy zauważyć już w2011 roku, bo jeżeli plany zostaną wykonane to zyskamy 230 km nowychautostrad.

 

Ponad 5 mld zł z UE na polskie drogi

W ostatnich dniach podpisanych zostało 8 umów o dofinansowanie w ramachProgramu Infrastruktura i Środowisko. Wszystkie projekty dotyczą inwestycjidrogowych. Łączna wartość wszystkich projektów wynosi ponad 10 mldzł, z czego ok. 5,1 mld zł stanowi dofinansowanie z UE w ramach PO IiŚ.

 

Przed nami dwa długie weekendy ? sprawdź co na drogach!

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy, a co za tym idzie wzmożony ruch nadrogach. Dodatkowo kumulacja prac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować,że w te dni czeka kierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przedpodróżą prześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach worganizacji ruchu, wybrać trasę alternatywną lub uzbroić się wcierpliwość…

 

Polskie drogi w 2011 r. - sukcesy i problemy

Ponad 205 km nowych autostrad i 62 km dróg ekspresowych przybyło namapie Polski w 2011 roku. Na budowę nowych dróg Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad wydała rekordową kwotę ponad 26,4 mld zł wciągu jednego roku. Nie obyło się jednak bez problemów…Wiadomojuż, że do mistrzostw Euro, nie uda się zapewnić pełnej przejezdnościautostrady A1 na odcinku Kowal – Czerniewice oraz autostrady A4 naodcinkach Tarnów – Korczowa i Bochnia – Wierzchosławice.Zagrożone są też terminy na odcinkach A1 Kowal – Stryków,Świerklany – Gorzyczki oraz A4 Wierzchosławice – Krzyż.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "drogi ekspresowe obwodnice lodzkie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018