Wyszukiwałeś:

drogowa

. Znaleziono 386 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: drogowa

Spróbuj też wyszukać: jle jest kilometrow zeskierniewic do gminy ujazd

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 386 wszystkich):

Kto da pieniądze na Drogową Trasę Średnicową?

Pojawił się problem związany z finansowaniem budowy Drogowej TrasyŚrednicowej. Rząd chce ograniczyć dofinansowanie, przez co kosztamiinwestycji zostaną obciążone miasta położone wzdłuż trasy. Przeciwnitakiemu rozwiązaniu są radni województwa śląskiego.

 

Źle się dzieje w drogownictwie

Każdy kierowca marzy o setkach kilometrów równych, szerokichdróg, po których można byłoby bezpiecznie się poruszać, nieryzykując własnego życia, a także życia pasażerów. Inne państwapotrafią wybudować sieć autostrad, jednak my ciągle napotykamy kolejneprzeszkody. Niestety polska branża drogowa jest słaba, a ludzie odpowiedzialniza drogi nie potrafią poradzić sobie z tym ciężarem.

 

Nowy rok, nowe drogi

Kilka dni temu wszyscy życzyliśmy sobie nawzajem żeby 2009 rok był lepszy odminionego. Kierowcy na pewno chcieliby wreszcie jeździć po bezpiecznychdrogach. Czy to życzenie może się spełnić? Na pewno jeszcze nie w tym roku.Generalna Dyrekcja dysponuje rekordową pulą pieniędzy, jednak w tym rokusieć drogowa wydłużyć ma się jedynie o około 240 km.

 

Ruszają przetargi na ostatnie odcinki Drogowej Trasy Średnicowej

Niebawem rozpoczną się kolejne, ostatnie już etapy budowy Drogowej TrasyŚrednicowej na Śląsku. Właśnie ruszył przetarg na budowę dwóchzabrzańskich odcinków, tzw. części zachodniej trasy. Kolejne przetargina pozostałe dwa odcinki w Gliwicach ogłoszone będą w kolejnych miesiącach.Do wybudowania pozostało jeszcze niespełna 16 km. Docelowo Drogowa TrasaŚrednicowa, zwana także autostradą  miejską, będzie miała około 32km długości i połączy Katowice z Gliwicami. Jak wszystko potoczy sięzgodnie z planami, cała trasa będzie gotowa pod koniec 2014 roku.

 

Wątek na forum: Problemy z nawierzchnią A2 Łódź - Warszawa

Tego naprawdę już nie chce się komentować. Autostrada Łódź-Warszawa to nie tylko największa polska kompromitacja drogowa, ale chyba największa drogowa kompromitacja na świecie. Ciągle problemy i co chwlę wyskakuje nowe, kolejne sratatata...Ten cyrk trwa już 30-parę lat. Czy doczekam się wreszcie ...

 

244 mln zł na budowę kolejnego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej

Rusza budowa niemal 3-kilometrowego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej wGliwicach. Koszt budowy to ponad 244 mln zł. Prace wykona Skanska i potrwająone 25 miesięcy.Drogowa Trasa Średnicowa to kluczowa arteria aglomeracjiśląskiej - trzypasmowa droga szybkiego ruchu, łącząca pięć miastGórnośląskiego Okręgu Przemysłowego: Katowice, Chorzów,Świętochłowice, Rudę Śląską i Zabrze. Kierowcy mogą obecnie korzystać zliczącego ok. 20 km odcinka trasy - od węzła z drogą S86 w Katowicach docentrum Zabrza.

 

Polak potrafi, czyli luksusowa pomoc drogowa

Pomysłowość naszych rodaków w omijaniu różnorakichprzepisów prawa nie zna granic. Po autach z kratką, bankowozach terazprzyszła pora na pojazdy pomocy drogowej. Nie było by może w tym nicdziwnego, gdyby nie marki samochodów rejestrowane jako pomoc drogowa.Bentleye, Ferrari, Jaguary czy Porsche...

 

Drogowa Trasa Średnicowa w budowie

Drogową Trasę Średnicową można śmiało nazwać kręgosłupem konurbacjigórnośląskiej. Budowane właśnie dwa końcowe zachodnie odcinki trasypołączą Gliwice z Katowicami.

 

Wypadek czy kolizja drogowa? Czy wiesz, jak się zachować?

Nasza nieuwaga, zbyt duża prędkość, bądź niskie umiejętności własne,kiepskie warunki pogodowe, a czasami zwykły pech lub po prostu wina innegouczestnika ruchu drogowego. Przyczyn zdarzeń drogowych może być bez liku,jednak nasze zachowanie po nich powinno odbywać się według z góryokreślonego scenariusza.

 

Wątek na forum: Pomoc Drogowa Wrocław

BIG TRUCK Pomoc Drogowa Wrocław specjalizuje się w pomocy przeznaczonej dla samochodów ciężarowych, ale także osobowych i dostawczych. Prowadzimy usługi wulkanizacyjne. Kiedy droga prowadzi Cię do Wrocławia, warto zapisać nasz numer na wszelki wypadek :) ~BIG TRUCK

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019