Wyszukiwałeś:

dwusprzeglowa X

skrzynia X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dwusprzeglowa skrzynia

Spróbuj też wyszukać: tarcza sprzeglowa ford focus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Dwusprzęgłowa skrzynia dla małych Fordów

Ford zamierza wprowadzić dwusprzęgłowe skrzynie do najmniejszych modelisprzedawanych na terenie Stanów Zjednoczonych. Sześciostopniowa skrzyniaPowerShift będzie się pojawiać w pierwszych samochodach już w przyszłymroku.

 

Podwójne sprzęgło w 4007 i C-Crosser

Jazda nowymi SUV-ami marki Peugeot i Citroen będzie teraz jeszcze wygodniejsza.Do wyposażenia tych modeli doszła bowiem nowa, dwusprzęgłowa skrzyniabiegów.

 

Skrzynia manualna czy automat?

Oferta wśród skrzyń automatycznych, jako alternatywy dla tradycyjnejprzekładni manualnej, powiększa się systematycznie. Zaskoczenia nie budząjuż nawet auta segmentu B wyposażane w tego typu rozwiązanie. Sprawdźmyzatem, kiedy lepiej doinwestować w skrzynię automatyczną, a kiedy zmianębiegów powierzyć siłom mięśni.

 

Nowa skrzynia biegów w gamie Renault

Nowa skrzynia biegów EDC Renault należy do grupy skrzyń automatycznych.W samochodzie nie ma pedału sprzęgła, a zmiana przełożeń jest identycznajak w skrzyniach automatycznych z trybem sterowania impulsowego (+/-).

 

Alfa Mito z innowacyjną przekładnią

Choć oficjalna premiera tej przekładni odbędzie się na wystawie w Paryżuwraz z modelem Giulietta, to już do salonów Alfy Romeo trafiadwusprzęgłowa skrzynia TCT w modelu Mito.

 

Bentley Continental ze skrzynią Audi

Brytyjska marka pod sterami VW wprowadza silnik V8 do swojego Gran Turismo,który wymaga nieco innej skrzyni biegów niż dotychczasowa typuZF.

 

Giulietta z dwusprzęgłową przekładnią

Od tego tygodnia w salonach Alfa Romeo w Polsce klienci mogą już zamawiaćnową wersję Alfy Romeo Giulietta wyposażoną w automatyczną skrzyniębiegów z podwójnym suchym sprzęgłem "Alfa TCT".

 

7-biegowa skrzynia w Kia

Kolejną nowością Kia Motors na Międzynarodowym Salonie Samochodowym wGenewie 2014 jest nowa siedmiostopniowa, dwusprzęgłowa skrzynia przekładniowa(DCT).

 

Dwusprzęgłowa skrzynia od Volvo

Volvo Trucks jeszcze w tym roku wprowadzi do swojej oferty przekładnię I-ShiftDual Clutch - pierwszą dwusprzęgłową skrzynię biegów dlapojazdów ciężarowych o dużej ładowności.

 

BMW pracuje nad nową skrzynią

BMW Blog raportuje, że bawarska marka pracuje nad nową skrzyniąbiegów. BMW będzie rozwijać ofertę modeli z napędem na przód.I właśnie do tych samochód ma trafić nowa przekładnia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dwusprzeglowa skrzynia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019