Wyszukiwałeś:

dzieci

. Znaleziono 1176 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dzieci

Spróbuj też wyszukać: młodzi "bezpieczeństwo dzieci"

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1176 wszystkich):

Uwaga! Dzieci na drodze

Późnojesienne oraz zimowe miesiące niosą ze sobą jeszcze jedno,dość szczególne zagrożenie na drogach. Krótkie dni, szybkozapadające ciemności sprawiają, że piesi uczestnicy ruchu drogowego stająsię mniej widoczni dla kierujących pojazdami. Sporą grupę stanowią tudzieci, w których zachowaniu trudno doszukiwać się często zdrowegorozsądku.

 

Dzieci wciąż giną na drogach

W ubiegłym roku w Polsce miało miejsce 5.050 wypadków drogowych zudziałem dzieci w wieku do 14 lat. W zdarzeniach tych 128 dzieci poniosłośmierć, a 5.058 doznało obrażeń.

 

Volvo Trucks uczy dzieci, jak ważne jest by być widocznym na drodze

Winą za 60 procent wszystkich wypadków, w których dochodzi dopotrącenia pieszego lub rowerzysty przez samochód ciężarowy możnaobarczyć martwe pole. Wiele ofiar wypadków to dzieci. Dlatego w Danii,Volvo Trucks, wraz z kilkoma innymi organizacjami, realizuje projekt,którego celem jest uczenie dzieci prawidłowego zachowania się, gdy wpobliżu znajdują się samochody ciężarowe.

 

Wypadki z udziałem dzieci w 2010 roku

Mniej wypadków drogowych z udziałem dzieci do lat 14, mniej rannych izabitych wśród najmłodszych – tak wyglądał rok 2010 na polskichdrogach w porównaniu z latami ubiegłymi.

 

ADAC 2012, czyli najbezpieczniejsze foteliki dziecięce

Jeśli bezpieczeństwo podróżujących z Tobą dzieci jest dla Ciebienajważniejsze, to poniższy ranking pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.Bo choć oferta rynkowa fotelików dziecięcych jest ogromna, to jednaknie wszystkie oferują porównywalny poziom bezpieczeństwa oraz komfortupodróżowania.

 

Rusza szkoła! Uwaga na dzieci!

Rozbrzmiewający dziś w szkołach pierwszy powakacyjny dzwonek oznaczawzmożony ruch dzieci w okolicach szkół. Jednak to od nas samych -kierowców oraz opiekunów dzieci - będzie w dużej mierzezależało bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

 

Lepiej chronimy dzieci niż nas samych

Stosowanie pasów bezpieczeństwa oraz dziecięcych fotelikówsamochodowych, choć jest obowiązkowe, wciąż przez pewien odsetekkierowców jest bagatelizowany. Na szczęście z roku na rok grupa takichkierowców się kurczy.

 

Co warto wiedzieć o kontroli autokarów?

Wakacje ruszyły, a tym samym rozpoczęły się letnie wyjazdy dzieci imłodzieży na różnego rodzaju kolonie i obozy. Chcąc być pewnymbezpieczeństwa naszych pociech podczas autokarowej podróży, wartowiedzieć, czego możemy oczekiwać od organizatorów wycieczek ikierowców autokarów.

 

Nowe przepisy dotyczące fotelików samochodowych

Rada Ministrów przyjęła projekt zmian dotyczący stosowaniafotelików dziecięcych w samochodach, który znosi m.in. granicęwieku 12 lat dla obowiązkowego korzystania z fotelików przez dziecipodczas jazdy autem.

 

Dziecko w foteliku - zmiany weszły w życie!

W ostatnich dniach weszły w życie nie tylko zmiany dotyczące karaniakierowców za niektóre rażące wykroczenia drogowe. Zmieniły sięrównież regulacje w kwestii przewożenia dzieci. Przypominamynajważniejsze zmiany dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019