Wyszukiwałeś:

dziecko X

samochodzie X

. Znaleziono 46 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dziecko w samochodzie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

Wątek na forum: Co piąty rodzic nie posiada w samochodzie fotelika

samo posiadanie fotelika też nie chroni dzieci, ciekawe ilu rodziców ma prawidłowo zamontowany fotelik i dokładnie zapiete dziecko, nie wspominając już o jakości niektórych fotelików... sajmon

 

Akcja "Dziecko w aucie"

Kampania "Dziecko w aucie", która ruszy wraz z początkiem kwietnia,to kolejna odsłona trwającej od kilku sezonów akcji Goodyeara"Bezpieczne Prowadzenie".

 

Co piąty rodzic nie posiada w samochodzie fotelika

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Korporację Badawczą Pretendent dlaprogramu „Bezpieczeństwo dla wszystkich” Renault, aż co piątyrodzic nie posiada w samochodzie fotelika dla dziecka.

 

Bezpieczeństwo dzieci

Szkoła Jazdy Renault stawia każdemu kierowcy proste pytanie, którebardzo przydaje się w obecnym okresie roku: - czy prawidłowo zapinasz dzieckow foteliku, gdy ma na sobie grubą kurtkę lub kombinezon?

 

Prezydent podpisał zmiany dot. fotelików dziecięcych

Prezydent RP, Bronisław Komorowski, podpisał nowelizację ustawy Prawo o ruchudrogowym, która wprowadza istotne zmiany dotyczące przewożenia dzieci ikonieczności używania fotelików.

 

Dziecko w foteliku - zmiany weszły w życie!

W ostatnich dniach weszły w życie nie tylko zmiany dotyczące karaniakierowców za niektóre rażące wykroczenia drogowe. Zmieniły sięrównież regulacje w kwestii przewożenia dzieci. Przypominamynajważniejsze zmiany dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach.

 

Test fotelików ADAC 2015

Dziś Dzień Dziecka. Z tej okazji prezentujemy najnowszy rankingfotelików samochodowych, przetestowanych przez niemiecki automobilklubADAC. Bo poza wszelkimi życzeniami i różnymi prezentami,bezpieczeństwo jest tym, co powinniśmy bezwarunkowo zapewnić naszympociechom.

 

Upał w samochodzie to nie żarty! Sprawdziliśmy, ile wytrzymamy

Właśnie skończył się najbardziej upalny weekend, a przed nami kolejne.Znów usłyszymy, że ktoś zostawił dziecko lub zwierzę w zamkniętymsamochodzie. Sprawdziliśmy na własnej skórze, jak wygląda sytuacja?

 

Palisz w samochodzie i jedziesz z dzieckiem? Zapłacisz mandat!

Często dziwimy się jak można palić w samochodzie. A jeśli dodatkowo natylnej kanapie ktoś przewozi dziecko, to tym bardziej jest to głupota. Są jednak regiony, gdzie można dostać mandat za palenie przy dziecku w aucie.

 

Jak poprawnie wpiąć dziecko do fotelika

Dziecko to nasz największy skarb, a jego bezpieczeństwo podczaspodróży to priorytet. Często spieszymy się i przez zwykłą nieuwagęmożemy źle zapiąć naszą pociechę w foteliku. Podczas wypadku skutki tegobędą tragiczne. Zobacz jak poprawnie zapiąć dziecko w foteliku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dziecko w samochodzie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019