Wyszukiwałeś:

dzwiek X

silnika X

elektrycznego X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dzwiek silnika elektrycznego

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Audi pracuje nad dźwiękiem elektrycznego silnika

Nadchodzi nieubłaganie era bezszelestnych samochodów elektrycznych.Koncerny, które przykładały do tej pory bardzo dużą uwagę dodźwięku wydobywającego się z rur wydechowych szukają rozwiązań dla autelektrycznych.

 

Światowa premiera Fiskera Karma

O tym aucie dokładnie pisaliśmy już we wrześniu - 403 konie mechaniczne,1300 niutonometrów momentu obrotowego i 2.4 litra na 100kilometrów.

 

Pomocne ludzkie zmysły

Wzrok, słuch, a nawet węch mogą się okazać niezwykle przydatne przy oceniestanu naszego pojazdu. Dlatego warto zapoznać się z najczęściejwystępującymi oznakami usterek silnika oraz innych układów, bymóc szybko zareagować i uniknąć kosztownych napraw.

 

Elektryczna Vista

Do naszej redakcji zawitał niedawno Tata Indica Vista, którego pełentest pojawi się na naszych stronach już niebawem. Tymczasem Tata Motorsprzygotowuje się właśnie do wprowadzenia na rynek tego małego samochodumiejskiego w wersji z napędem elektrycznym.

 

Elektro-rewolucja

Jesteśmy świadkami historycznego zwrotu w historii motoryzacji. Oto pierwszyraz zaszczytny tytuł Samochodu Roku został przyznany modelowi, któryjest w pełni zasilany przy pomocy energii elektrycznej. Poza nim na rynekwkraczają wielkimi krokami jeszcze inne modele, które kosztująmajątek, a których nie ma gdzie "tankować". Prezentujemykilka z nich.

 

Hybrydy będą głośne

Za granicą pojawiają się już pierwsze kontrowersje dotyczącebezpieczeństwa pieszych i samochodów hybrydowych. Niebawem w życiewejdą normy, które sprawią że ekologiczne auta nie będą już"bezszelestne"

 

Generatory dźwięku od Delphi

Firma Delphi zawarła kontrakt na produkcję generatorów dźwięku EV zjednym z najważniejszych europejskich producentów samochodów.Urządzenia te zostaną wprowadzone w Europie już w 2012 roku. Generatorydźwięku pomagają producentom samochodów dostosować się doprzyszłych wymagań prawnych określonych dla samochodów hybrydowych inapędzanych elektrycznie. W pracach projektowych i prototypowych nadgeneratorem dźwięku aktywnie uczestniczyli inżynierowie z krakowskiegoCentrum Technicznego Delphi.

 

Jaki dźwięk dla Focusa?

Już za niedługo do sprzedaży w USA Trafi Ford Focus EV, czyli z napędem wpełni elektrycznym. Jak to takie napędy mają w zwyczaju, nie emitująkompletnie żadnych dźwięków. W związku z tym Ford postanowiłzapytać swoich potencjalnych klientów i fanów o zdanie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "dzwiek silnika elektrycznego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019