Wyszukiwałeś:

e X

Golf X

. Znaleziono 300 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: e Golf

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 300 wszystkich):

Elektryczny Golf oraz up!

O elektrycznej wersji Volkswagena up! już informowaliśmy na naszych stronach.Będzie można go zobaczyć już we wrześniu na wystawie we Frankfurcie.Większym zainteresowaniem cieszyć się jednak powinien Volkswagen Golfrównież napędzany energią elektryczną.

 

Golf ma już 40 lat!

Lata lecą, a sylwetka stała się ponadczasowa. Tak, śmiało możnaokreślić kompaktowego Volkswagena. Golf właśnie skończył 40 lat.

 

Policyjny e-Golf

U nas elektryczne auta przyjmują się bardzo powoli, a tymczasem na Zachodziesą z powodzeniem wykorzystywane przez różne służby. Volkswagenprzygotował właśnie e-Golfa jako radiowóz.

 

Elektryczny VW Golf detronizuje Nissana Leafa

Nissan Leaf stracił koronę najchętniej kupowanego auta elektrycznego na Starym Kontynencie. Europejczycy dużo chętniej sięgają po Volkswagena e-Golfa.

 
 

Volkswagen e-Golf: pierwsza jazda

Do tej pory można było jeszcze się sprzeczać, co do przyszłościelektrycznych samochodów. Ale skoro za tego typu auta wziął sięVolkswagen, skoro powstał elektryczny Golf, wszelkie wątpliwości chyba jużnie mają racji bytu.

 

Premiera: Volkswagen e-Golf

 

Elektryczny Volkswagen Golf na polskim rynku pojawi się we wrześniu. Będzie kosztować 153,5 tys. zł. Elektryczny silnik zapewni niee przyspieszenie (10,4 s. do 100 km/h, 4,2 s. do 60 km/h), prędkość maksymalną na poziomie 140 km/h i zasięg nawet 190 kilometrów. Poza układem napędowym e-Golf jest typowym Golfem ze wszystkimi zaletami tego lidera europejskiego segmentu kompaktów.

 

Volkswagen e-Golf: Test video

Pierwsze samochody elektryczne śmigały po drogach Europy już ponad 100 lattemu. Jednak ewolucja tego typu napędu trwała dość długo. Dzisiaj w wielukrajach "wtyczkowozy" stają się popularnym środkiem transportu, ale pod warunkiem że rząd danego państwa przewidział dopłaty do ich zakupu- w innym wypadku ich kupno jest ekonomicznie nieopłacalne. W naszym teściesprawdzamy elektryczną wersję najpopularniejszego auta Europy - Volkswagenae-Golfa.

 

VW e-Golf - Volkswagen ogłasza akcję serwisową

Volkswagen wzywa do serwisów właścicieli elektrycznego autakompaktowego, modelu e-Golf. Według producenta pojawił się problem zakumulatorami, który w skrajnym przypadku może doprowadzić nawet dowypadku.

 

VW e-Golf 2017 - większy zasięg

Volkswagen po odświeżeniu swojego flagowego modelu przedstawił kolejnąwersję auta po zmianach. VW e-Golf dostał pojemniejsze akumulatory.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "e Golf".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019