Wyszukiwałeś:

e X

paliwa X

. Znaleziono 1485 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: e paliwa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1485 wszystkich):

Paliwa już poniżej 4 zł, może być jeszcze taniej

Przeciętne ogólnopolskie ceny benzyny "95" i oleju napędowegospadły w tym tygodniu poniżej 4 zł, informuje portal branżowy e-petrol.pl.Takiej sytuacji nie było od dawna - ostatni raz oba te paliwa byłyjednocześnie średnio tańsze niż 4 zł w pierwszej połowie marca 2007 r.

 

Nowa E klasa w pełnej okazałości

Podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnych w Detroit Mercedeszaprezentował ósmą już generację klasy E. W Europie auto to pojawisię w marcu na wystawie w Genewie i chwilę później dostępne będziejuż w salonach sprzedaży.

 

Nowa Klasa E od 182.500 zł

Ruszyła właśnie przedsprzedaż nowej generacji E-klasy w polskich salonachMercedesa. W początkowym okresie podstawowym modelem w ofercie będzie E 220CDI BlueEfficiency, którego cena zaczyna się od 182.500 zł.

 

Zaoszczędź do 5 procent paliwa

Nowa usługa Volvo Trucks – Doradztwo Paliwowe – ułatwia firmomtransportowym ograniczanie wydatków na paliwo. Doradca paliwowy pomagafirmie zarówno w planowaniu, jak i monitorowaniu zużycia paliwa.Uzyskane w ten sposób oszczędności są trwałe i mogą wynieść nawet5 procent.

 

E-klasa jeszcze oszczędniejsza

Dla miłośników naszego środowiska, którzy z obrzydzeniemprzypatrują się każdemu gramowi wydalanego CO2 i innych zanieczyszczeń,Mercedes przygotował dwie oszczędne wersje Klasy E. Napędzaną gazem ziemnymoraz z najoszczędniejszym turbodieslem w swojej klasie.

 

Będzie także dostawczy e-up!

O elektrycznej odmianie Volkswagena e-up!, która debiutuje na trwającychwłaśnie targach motoryzacyjnych we Frankfurcie, już informowaliśmy. Okazujesię, że na wystawie IAA Volkswagen zaprezentował także dostawczę wersjęe-load up!

 

E-paliwo Audi zaliczyło pierwsze testy

Producent z Ingolstadt zakończył pierwszy etap prac nad swoim nowymwynalazkiem. Syntetyczne e-paliwo przeszło pomyślnie pierwszy etaptestów w komorze ciśnieniowej i w szklanym silniku.

 

Audi szykuje e-paliwa z wody, powietrza i prądu

Audi pracuje nad neutralnymi pod względem emisji CO2 paliwami syntetycznych.Najnowszy projekt to pilotażowa wytwórnia w Dreźnie, w której zwody, dwutlenku węgla i ekologicznego prądu produkowane jest paliwo e-diesel.

 

Jest już Audi e-benzyna

Producenci samochodów konkurują ze sobą na różnych polach. Nietylko wytwarzanymi przez siebie modelami. Audi na ten przykład stworzyłoe-benzynę.

 

Audi A3 e-tron: Zabawa z prądem

Hybryda plug-in nie jest już innowacyjnym wynalazkiem – to auto,które oferuje wiele marek. Mówią o nich ekologiczne, oszczędnei modne. W Polsce wciąż jednak są produktem niszowym. Dlaczego? Jedną zodpowiedzi jest Audi A3 e-tron.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "e paliwa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019