Wyszukiwałeś:

e X

tron X

. Znaleziono 124 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: e tron

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 124 wszystkich):

Audi e-tron trafi do produkcji

W ciągu kolejnych 24 miesięcy Audi ma rozpocząć zaawansowane testy drogoweelektrycznego modelu e-tron. Informację tą potwierdzają sami przedstawicieleniemieckiej marki.

 

Audi R8 e-tron bije rekord w "Zielonym Piekle"

R8 e-tron napędzane jedynie elektrycznym silnikiem pokonała 20.8 kilometrów w czasie 8:09,099 min. Tym samym teraz rekord toruwśród aut elektrycznych należy do producenta aut z Ingolstad.Oczywiście mówa tu o pętli toru Nurburgring. 

 

Audi wstrzymuje program R8 e-tron

Audi e-tron stworzone na bazie modelu R8 to samochód, który jestjuż autem starym jak na dzisiejsze czasy, a przecież ten model nigdy nie pojawił się w oficjalnej sprzedaż. I być może nigdy do niej nie trafi.

 

Audi A3 e-tron kolejna genewską premierą

Producent aut z Ingolstadt aby udobruchać ekologów po prezentacji w Genewie Audi RS Q3 pokaże elektryczną wersję model A3. Stoisko niemieckiegoproducenta na zbliżających się targach uatrakcyjni Audi A3 e-tron.

 

Audi zbuduje R8 e-tron

Jakiś czas temu świat obiegła informacja, że w Ingolstadt zapadła decyzja,która skasowała projekt R8 e-tron. W tym sensie rzec jasna, że zarządodłożył projekt na półkę. Teraz jednak temat powraca jak duch zzagrobu.

 

Audi A3 Sportback e-tron dostępne w Polsce

Do bogatej palety modelu Audi A3 dołącza kolejna wersja - ładowana z gniazdkahybryda - Sportback e-tron. To pierwsze Audi z takim napędem.

 

Audi R8 e-tron i LMS - nowe interpretacje niemieckiego superauta

Na salonie samochodowym w Genewie można podziwiać drugą generację Audi R8 wdwóch wersjach specjalnych - to elektryczny e-tron oraz torowe LMS. Obapotrafią wgnieść kierowcę w fotel, ale robią to na różne sposoby.

 

Audi Q7 e-tron - wielki, szybki i oszczędny SUV

Choć trudno to sobie wyobrazić, ten ogromny SUV spala mniej niż 2 litry oleju napędowego na 100km jazdy. Oto Q7 e-tron - spalinowo-elektryczna wersjaSUV-a od Audi.

 

Audi A3 e-tron: Zabawa z prądem

Hybryda plug-in nie jest już innowacyjnym wynalazkiem – to auto,które oferuje wiele marek. Mówią o nich ekologiczne, oszczędnei modne. W Polsce wciąż jednak są produktem niszowym. Dlaczego? Jedną zodpowiedzi jest Audi A3 e-tron.

 

Audi A3 Sportback - Niemcy odświeżają wersją e-tron

Po faceliftingu Audi A3 i S3 przyszedł czas na lifting kolejnej wersji"trójki" z Ingolstadt. Audi e-tron ma teraz wszystkieuaktualnienia, które pojawiły się w Audi A3 Sportback kilka tygodnitemu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "e tron".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019